Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40732 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[foto] Aparat zmoczony w rzece - idzie go jakoś uratować? , dawidy 14/07/08 23:18
Aparat (canon a720) wpadł do wody razem z fotografem. Był w pokrowcu, ale nie do końca wodoszczelnym. Szybko wyjąłem baterie. Suszył się dwa dni. Właczyłem go dziś i na wyświetlaczu widać tylko białą nieregularną plamę, a obietkyw wysuwa się tam i z powrotem.

Próbowałem go oddać chłopakom z serwisu GSM, ale nie chcieli się podjąć rozbierania tego. Może ktoś zna jakiś sprawdzony serwis, który zajmuje się takimi sprawami?

102594

  1. to zalezy , Fantomas 14/07/08 23:57
    w jakiej rzecze :)




    a szczerze .. to moja komorka utopila sie w kuflu z piwem .. koles wysuszyl ja w jakis chemikaliach , ale powiedzial , ze moze dzialac .. ale powyzej miesiaca zacznie cos szwankowac .. mial racje :)

    jakie miasto ? pogoogluj serwisy .. podzwon .. moze przyjma ..

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. ja "nurkowałem" z moim fuji na spływie kajakowym. , gigamiki 15/07/08 07:29
    Dokładnie tak samo jak ty. Na początku wogóle nie chciał się włączyć, a potem pzez jakiś tydzień była plama na wyświetlaczu. Suszyłem go ze 2 tygodnie nie włączając go i od roku działa idealnie , żadnych problemów.

    1. hmm , dawidy 15/07/08 21:41
      to moze niepotrzebnie go oddalem do serwisu ;)

      102594

    2. ja też zaliczyłem wywrotkę na kajaku , dawidy 15/07/08 21:44
      Nie pierwszy raz wiosłowałem, nie sądziłem nawet, że na takiej rzeczce można się przewrócić... Otóż można, sprawcą okazał się pien drzewa lekko zakryty przez wodę. Kajak wyskoczył i przewrócił się na bok w ciągu sekundy. Utopiłem dwa telefony, aparat i dziewczynę.
      Niestety tylko dziewczyna po wysuszeniu działa poprawnie.

      102594

  3. Elektronike , El Vis 15/07/08 23:11
    Powinno suszyć się w wanienkach ultradźwiękowych. Woda to nie tylko woda. Są różne inne substancje przewodzące, jak sole, elektrolity. One nie wyparują razem z wodą tylko pozostaną i będą przewodzić. Po jakimś czasie może dojść do padu urządzenia. Zwyczajnie coś tam będzie zwierało z dużym oporem, aż w końcu jakiś scalaczek zemrze. "Kompiel" w takiej wanience pozwala się pozbyć całego kurewstwa.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL