Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48395 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyniki w 3d mark + laptop Toshiba , MatiZ 17/07/08 20:37
Witam boardowiczów.
Niedawno zakupiłem sobie laptopa Toshiba Satellite X200-253. Specyfikacja jego to
Intel Core 2 Duo E8300 (2.4GHz, 3MB Cache L2)
GeForce 8700GT 512MB
3GB DDR2 (1x2GB + 1x1GB)
2x200GB SATAII
No i problem w tym że na poczatku mialem ~3900pkt a po zainstalowaniu nowszego sterownika z oficjalnej strony i SP1 do Visty straciłem ~100pkt... Nie dość że myślałem, że wynik poprawi się znacząco gdyż na http://www.notebookcheck.pl/...osiagow.1174.0.html żaden test nie ma poniżej 4300 :/. Testy były oczywiście robione na wysokiej wydajności.
Może ktoś ma pomysł na poprawe wydajności lub przynajmniej wyciągnięcie tej najsłabszej w w/w testach bo ten sprzet to wychodziłby na najgorszy a taki nie jest.
Pozdrawiam i dzieki z góry ;)

Meet me after midnight #Farcry

  1. Vista Panie, , ViS 17/07/08 21:43
    Vista.

    Na Viście masz wyniki ok 1k niższe niż na XP. Mowa oczywiście o 3dmark06 i sprzętach stacjonarnych, ale na pewno chodzi o to.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. ojojoj , MatiZ 17/07/08 23:13
    no to co ja teraz poczne... teraz to mam pare innych pytań:
    jak z dx10 na xp?
    czy sp3 wnosi jakies zmiany z dyskami sata?

    z reszta wydaje mi sie ze na tej testowej stronie nie instalowali na kazdym laptopie xp gdyz jest to klopotliwe

    Meet me after midnight #Farcry

    1. hmm , ViS 18/07/08 08:07
      1) nie wiem jak jest, nie testowałem
      ale cośtam jest, czy działa - sprawdź.
      http://www.techmixer.com/...ctx-10-for-windows-xp/
      2)w jakim sensie? że nie trzeba podawać sterownika przy instalacji? Nie.
      3)mi się wydaje że może tak a może nie. :)))) nie wiem po czym wnosisz że kłopotliwe.
      Jeszcze raz mówię - nie wiem czy na pewno o to chodzi, po prostu na to bym stawiał. Zorganizuj sobie dysk inny, postaw na nim XP, sprawdź. Ale powiem Ci że wyniki w grach nijak mają się do 3dmarka.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL