Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92551 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[XP a w zasadzie mx7] brak okna wyboru uzytkownika , no13 24/07/08 11:25
1 konto: Administrator
2 konto: uzytkownik z ograniczeniami
3 konto: uzytkownik z ograniczeniami

System to windows xp sp3 (przerobka malcolmx7). Problem jest taki ze po wlaczeniu komputera automatycznie loguje sie na konto administratora, aby wejsc na konto uzytkownika trzeba sie najpierw wylogowac. Mozecie cos poradzic? Panel sterowania/konta uzytkownikow sprawdzalem - wszystko wyglada na ok.

Iron Maiden

  1. nie wiem ale... , samsung 24/07/08 11:31
    z tego co wiem to w tweakUI jest narzedzie do zmiany trybu autologowania. pewnie w googlach tez jakies registry patch do tego jest.
    swoja droga po co ludzie instaluja takie wynalazki ?

  2. może tu coś znajdziesz , Miguki Asafono 24/07/08 12:10
    regedit

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

    --
    DrumAndBassMafiA
    G-HAD-SQUAD

  3. nie wiem jak w tym wynalazku , masza 24/07/08 12:46
    ale normalnie to:

    uruchom>>> wpisz tu:

    control userpasswords2

    i zaznaczasz u gory "Aby....cos tam cos tam uzytkownik musi wprowadzic haslo"....

    po kazdym uruchomeiniu powinna sie wtedy pojawiac prosba o login...

    Gdy chcesz automatycznie logowac jakiegos uzytkownika, to zaznaczasz go na liscie i odznaczaz ta opcje, po wpisaniu porawnego hasla, mozna zrestartowac system i dzialac :)

    Pozdrowionka !!!

    1. dzieki pomoglo , no13 24/07/08 13:34
      ......

      Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL