Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92548 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Multimedia Polska - tv+internet, miał ktoś styczność ? , fiskomp 24/07/08 20:43
Zapytuję, czy sa tu osoby, które korzystały z usług tego dostawcy. Na moje bloki mają wejść (już zrobiona infrastruktura), teraz czekamy na podłączenia. Chciałbym zasięgnąć opinii czy np TV+Iinternet w jakich cenach i jakie warunki. Uprzedzam, że u nich samych nic sie człowiek konkretnego nie dowie, bo niby non-stop promocje srocje i dupocje, a mnie takie cos wpienia i niepokoi.

pozdrawiam,

  1. ja mam i jestem zadowolony , rafaello40 24/07/08 21:40
    umowe podpisujesz u nich w zależnosci jaki wariant(promocji) chcesz tak to już tam jest

    ...KWIDZYN...

  2. a... , phyllo 24/07/08 23:45
    ... jakie miasto ?

    1. powiedzmy okolice Rzeszowa, wchodzą z siecią. , fiskomp 25/07/08 07:33
      I chciałbym poznać przybliżone koszta, np net 2mbit+tv analog+cyfrowa.

      1. wydaje mi sie, , phyllo 25/07/08 09:00
        ze najlepiej zapoznac sie dokladnei z regulaminami, zrobic sobie jakas ladna tabelke (moze nawet wystarczy te ze strony) i ewentualnie wtedy dzwonic do telemarketerow i zweryfikowac czy oferta ze strona sie zgadza, czy moze maja jakas super hiper promocje ;). Jezeli w okolicach Rzeszowa przez kablowke ... to mysle, ze bedziesz zadowolony z uslug.

  3. jeszcze jedno... , phyllo 25/07/08 09:11
    ... widze, ze w cenniku brak dokladnego opisu uslugi Internet profit 2Mb - jest tylko opis opcji 1Mb - ogolnie to bardzo ciekawa propozycja, dla tych, ktorzy nie sciagaja filmow itp. a od czasu do czasu przegladaja stronki i korzystaja z poczty - jezeli nie przekroczysz limitu ( 500MB lub 1 GB .. przy 2Mb moze wiecej - nie wiem tego) to placisz 5 groszy - a po przekroczeniu 49 PLN (1Mb) lub 59 PLN (2Mb) - pod warunkiem korzystania z drugiej usługi, np. TV.
    To rowniez ciekawa opcja, jezeli ktos czesto wyjezdza... bo wtedy limit nie zostanie przekrczony i klient praktycznie nie placi za Internet.. z ktorego nie korzysta.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL