Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98343 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Foxconn i linuks , elliot_pl 26/07/08 14:00
http://ubuntu-virginia.ubuntuforums.org/...=869249

Do zastanowienia.

momtoronomyotypaldollyochagi...

  1. Linux Community Power ! , daver 26/07/08 14:13
    :-D

    I use arch btw

  2. hehe , ViS 26/07/08 15:08
    fajne do poczytania :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. yeah, moje ulubione kawalki :D , daver 26/07/08 15:24
      "You are incorrect in that the motherboard is not ACPI complaint. If it were not, then it would not have received Microsoft Certification for WHQL."

      "Stop sending us these!!!"

      "No we dont deliberately sabotage the bios
      Plus the person who replyed to the email did not understand Linux"

      no i ...

      "I just got off the phone with Foxconn, they called me from China (1 AM in Indiana, heh) and were asking if I would test an improved version of their BIOS[...]"

      To ja rozumiem :D Czas operacyjny 24h ;D

      I use arch btw

  3. nic nowego , RusH 26/07/08 15:21
    asus mial zawsze skopane ACPI
    gdzies nawet jest email billa gatesa z dokladnymi instrukcjami zeby placic vendorom za psucie ACPI dla systemow innycvh niz winda

    here it it
    http://www.osnews.com/...ACPI-Not-Work-with-Linux/

    "It seems unfortunate if we do this work and get our partners to do the work and the result is that Linux works great without having to do the work"

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. u mnie właśnie w asusie , kicior 26/07/08 15:24
      po dekompilacji nie chciało się z powrotem kompilować kompilatorem intela. Dopiero po poprawkach załapało. A warningów sypie multum, ale tego to nie bardzo wiem jak się czepić.

  4. taa , kicior 26/07/08 15:21
    akurat tu wystarczy parametr jądra acpi_osi. Ja grzebałem w tablicy DSDT, bo miała błedy i nie chciała się kompilować, oczywiście można tez zmieniać to co on tam mieszał ale po co, jeśli można dać np acpi_osi="Microsoft Windows". Podejrzewam, że Foxconn nie jest jedyny w takiej praktyce - akurat u mnie w DSDT akurat nie ma wcale mowy o linuksie. Na laptopie za to muszę dać acpi_osi="Linux" żeby wszystko działało jak trzeba.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL