Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103403 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] - Zgubione dokumenty - problem i pytanie , Remek 26/07/08 17:43
Zadzwonił do mnie znajomy, który zgubił (albo mu zajumali) portfel z dokumentami (dowód, prawko). On nie jest zameldowany w Wawie.

1. Czy sprawy musi załatwić w Urzędzie właściwym do miejsca zameldowania, czy może w Warszawie gdzieś.
2. Czy prawdą jest, że przez 6 tygodni może nie móc jeździć samochodem (tyle trwa wyrobienie wtórnika), a Policja nie wydaje żadnego świstka, którym mógłby się czasowo posługiwać.

Może ktoś już to przerobił i podpowie.

Dzięki.

  1. napewno powinien zglosic na policje... , Gajdzi 26/07/08 18:40
    zeby czasami za pare miesiecy nie zobaczyl ze ktos sobie pozyczke wzial na jego papiery...

    Jak zgubil, to policja bedzie mu sapala i nie bedzie chciala wystawic papierka, ale powinna...

    Jak powie ze mu zajumali, to bedzie jakies tam dochodzenie; gdzie byl, z kim, jak to sie stalo itp...

    Sprawe przerabialem, ale niestety albo stety w swojej okolicy!

    Co do prawka, to jak policja nie wystawi mu papierka ze zaginelo prawko o takiej i takiej kategorii to niestety ale nie moze jezdzic!!! Ew. liczyc sie z mandatem za brak dokumentow!!!



    ZA to ja mam pytanie... jak ktos zgubi paszport za granica (UK) to jak powinna wygladac sprawa? Owe zdarzenie juz zgloszono na policje, i w PN trzeba bedzie zadzwonic do ambasady w londynie... ale czy cos jeszcze mozna zrobic??

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  2. dodatkowo iść do jakiegokolwiek banku , Darek K. 26/07/08 20:38
    i złożyć zastrzeżenie (Baza MIG-DZ w ZBP) . Przy czym w niektórych bankach jest to odpłatne. Najlepiej więc iść tam gdzie ma się konto.

    Everything that has a beginning has an end

  3. hmm... , Jaskier 28/07/08 23:52
    trzeba załatwiać w Urzędzie właściwym do miejsca zameldowania

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL