Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103354 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uTorrent ... czy można jakoś wyeksportować aktualnie pobierane i , Tomuś 26/07/08 19:11
wysyłane torrenty, aby na nowo postawionym systemie odpalić wszystko automatem jak na starym, bez ręcznego uruchamiania każdego torrenta z osobna. Zaznaczę że mam kilka katalogów z seedowanymi torrentami i jeden z pobieranymi, no i każdorazowo przy takiej operacji muszę wskazywać ścieżkę do każdego z pobranych torrentów. Wiem wiem, nie reinstaluje się kompa co 3 dni, ale właśnie takie kombinacje teraz robię. Nie chcę być pijawką, ale każdorazowe dodanie 40-50 pozycji jest poprostu czasochłonne. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

  1. hmm , dugi 26/07/08 19:26
    skopiuj sobie gdzies folder C:\Documents and Settings\Profil\Dane aplikacji\uTorrent\ i go przywroc po postawieniu systemu. No i jesli pliki *.torrent przechowujesz na partycji C:\ to tez je gdzies daj w bezpieczne miejsce.

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

  2. Czy to pewny sposób ? , Tomuś 26/07/08 20:12
    Bo nie chciałbym eksperymentować ... na sobie :)

    1. tak , zgf1 26/07/08 20:27
      123

      Leave me alone I know what I'm doing!

  3. Jak skopiujesz , J@rek 26/07/08 20:26
    pliki resume.dat, dht.dat i settings.dat z tego folderu
    C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\uTorrent\

    do folderu utorrenta to zrobi się z niego taka wersja portable i powinno bez problemu wszystko hulać na nowym win, bo nie trzeba już go na nowo konfigurować. Chyba jeszcze pliki .torrent potrzebne będą w tym samym miejscu.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  4. Potwierdzam skuteczność metody i zamykam wątek. , Tomuś 26/07/08 22:05
    Po skopiowaniu wg porady wszystko ruszyło jak trzeba ... już na nowym systemie. Dziękuję za krótką, zwięzłą i skuteczną pomoc.

    1. Otwieram wątek! , 0r8 26/07/08 22:14
      A co!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL