Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103431 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Polecenie zapłaty - co w przypadku braku kasy na koncie? , waldisobon 28/07/08 09:38
Dzisiaj mój dostawca energii elektrycznej powinien teoretycznie ściągnąć z konta opłatę za energię. Zapomniałem o tym, a że wakacje to i przeputałem kasiorę ;-)
Kasa wpadnie dopiero za kilka dni.

Co w takim przypadku, jeśli ZE spróbuje ściągnąć $ z konta i nie da rady (bo nie ma czego...)?

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. nic, poprostu , Deus ex machine 28/07/08 09:42
    kasa nie pojdzie i masz niezaplacony rachunek.

    "Uti non Abuti"

  2. No to prawdopodobnie... , Wolf 28/07/08 09:43
    Uruchomi Ci sie debecik...

    Vey iz mir!

  3. Zacznijmy od tego, że to nie ZE sciąga Ci kasę z konta... , Doczu 28/07/08 09:57
    ... tylko robi to bank i przekazuje dostawcy energii. No chyba że zastosowałeś daleko idący skrót myślowy.
    Jeśli brak środkow na koncie, to sa 2 możliwości. Albo masz mozliwość zadebetowania lub kredyt odnawialny i wtenczas kasa pojdzie jakby w dług, albo nie masz tych opcji i wtenczas dyspozycja nie zostanie zrealizowana, o czym pewnie zostaniesz poinformowany.

  4. Re: , Kool@ 28/07/08 10:23
    To chyba zależy od banku i od zleceniodawcy - raz tak miałem z rachunkiem za komórke i BPH kilka dni później podejmuje próbę kolejnego przelewu.

    ...

  5. ja się raz obudziłem z ręką w nocniku... , Wedrowiec 29/07/08 00:03
    1 rok studiów, a raczej jego koniec, powrót do domu na wakacje, w październiku powrót na studia, trza zapłacić za hacjendę a tu... -600 w banku i anulowanie możliwości debetu (tzn 300 ponad debet byłem). Przy kasie na miesiąc 650 zł (tyle rodzice dawali mi na utrzymanie) i 1800 do zabulenia za hacjendę za pół roku z góry :)))) Aleee jakoś się udało zapożyczyć ;)

    Bank był tak wielkoduszny, że płacił mimo, iż nie miałem nic na koncie. A ja się dziwiłem, że jeszcze era mi komórki nie odłączyła ;)

    Odebrali sobie w odsetkach od debetu :/

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL