Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112880 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki router WiFi + karta sieciowa do PC? Rozwiązanie budżetowe, dom 3 kondygnacje.. , buti 30/07/08 17:39
Witam. Pytanko jak w temacie. Router będzie zamontowany na poddaszu bo tam mam wprowadzony kabel do domu (konkretnie w rogu budynku). Komputery [PC - do niego potrzebuje karty sieciowej i laptop z wbudowanym WiFi (g)] najczęściej wykorzystywane będą piętro lub dwa piętra niżej (jakby dało się w ogrodzie posurfować to już wogóle będzie super). Wymiary domu 8x12m. Sieć osiedlowa 2mbit. Najchętniej coś budżetowego ale też nie musi być najtańsze. Tak ok 200-300zł absolutne max za router i karte. Ma dawać dobry sygnał i się nie zawieszać.

  1. Linksys WRT54GC + karta USB = 139zł , myszon 30/07/08 17:42
    http://www.komputronik.pl/...GC_EU/pelny,id,52469/

    1. lub , myszon 30/07/08 17:44
      WRT54G/GL z alternatywnym softem. Wyjdzie trochę drożej, ale zasięg i możliwości będą większe.

      1. A czym tak po krótce się różni ten G\GL , buti 30/07/08 17:50
        Karte do tego tą samą na USB?

        1. to są dwa różne modele routera , myszon 30/07/08 17:58
          Różnią się niewiele. Na G w wersjach 1..4 można zainstalowć alternatywny soft (tomato: http://www.polarcloud.com/tomato lub DDWRT: http://www.dd-wrt.com/ ). Nie wiem czy na wszystkie wersje GL się da. Dzięki temu można np. zmienić moc nadawania, odpalić QoS itp.

        2. a kartę najlepiej taką , myszon 30/07/08 18:00
          która obsługuje WPA2.

    2. to jest ta na adsl? , MatiZ 30/07/08 20:36
      = ]

      Meet me after midnight #Farcry

      1. co? , myszon 31/07/08 09:22
        chodzi o interfejs WAN? Zwykły sieciowy RJ45.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL