Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37473 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vista , kaczy78 3/08/08 20:10
Mam 2 komputery z windowsem vista home premium, laptop jest do przeinstalowania mam tam viste oem po angielsku, kiedy kupowalem ten komputer dali mi tylko kompa bez plyty i naklejke z kodem, na drugim mam viste ver BOX po polsku kupiona bez komputera. Czy moglbym zaistalowac ver box PL na laptopie i wpisac kod od ver oem ENG ???? Nie bedzie problemow?? LAptop pozatym byl kupowany przez EBAY-a i watpie zebym znalazl sprzedawce teraz i pytal sie o plyte OEM.

kaczy

  1. WTWT , john565 3/08/08 20:45
    na lapku masz recovery disk, ukrytą partycje, to jak ją wywołać zależy od lapka
    bez problemu powinno dać się zainstalować, klucz będzie działał, zainstaluje ci się wersja przypisana do klucza

    f*ck

  2. jest recovery disc , kaczy78 3/08/08 22:42
    ....ale w jaki sposob przeinstalowac z tego dysku winde???? Probowalem nagrac go na dvd i nie da sie... szukalem programu w akcesoriach jakiegos "revovery" czy cos i nic nie ma, jak mi sie nie uda to zrobie formata C i zainstaluje XP.

    kaczy

    1. w instrukcji/necie będzie jaki skrót uruchamia instalke z recovery DISK , john565 4/08/08 02:42
      123

      f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL