Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37243 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Opera - przegladarka chce byc madrzejsza ode mnie :) , zeb 3/08/08 23:29
Od kilku dni mam problem ze strona startowa w Operze. Jest to www.onet.pl a wlasciwie tak bylo. Teraz Opera otwiera www.onet.eu nie pomaga nawet reczne wklepanie adresu www.onet.pl - zawsze przenosi mnie na eu. Wyczyscilem cache przegladarki, cookies itp i dalej to samo. Dla ulatwienia dodam, ze z innymi przegladarkami nie mam takie problemu. Z gory dzieki za pomoc.

Zack

  1. hmm to ja wrzucę mały fun NT , ViS 3/08/08 23:32
    http://www.phun.org/newspics/funny_friday/2936.jpg
    :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. chyba u... , Abisai 4/08/08 00:46
      http://www.phun.org/newspics/funny_friday/2963.jpg

      i tak nie zrozumiałem :(

      Ash nazg durbatuluk...

      abisai[małpa]o2.pl

      1. 'tu' miało być... , Abisai 4/08/08 00:47
        123

        Ash nazg durbatuluk...

        abisai[małpa]o2.pl

        1. przeglądarka jest mądrzejsza! :) , ViS 4/08/08 01:42
          http://www.phun.org/...cs/funny_friday/tn_2936.jpg
          nie mogę znaleźć większej wersji i nie wiem czemu tamte przestały działać :<

          I will not buy this record - it is
          scratched.

  2. podepne sie , waski 4/08/08 00:20
    Tez macie problem z wysylaniem zalacznikow z gmaila (nowy interfejs) z Opery? U mnie (xp x64, Opera 9.51) czasem jest tak, ze do pisanego maila zalaczam plik, wysylam... ale zalaczony plik wcale sie nie wysyla :/ Trafilo mi sie tak kilka razy - jesli ktos molgby potwierdzic to trzebaby to zglosic jako blad.

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  3. Moze poprostu... , R1fan 4/08/08 01:57
    ...musisz kliknac w przelacz na onet.pl na gorze strony.

    1. gdy to robie to ... , zeb 4/08/08 13:51
      ponownie otwiera mi wersje eu i tego tez nie moge zrozumiec dlaczego :)

      Zack

  4. najpewniej , myszon 6/08/08 18:02
    masz wybrane, aby domyślnym językiem dla strony był angielski. Co masz pod opera:config#Network|HTTPAcceptLanguage ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL