Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53519 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komp do obróbki plików graficznych (~1000zł) , Marvel 5/08/08 15:43
Mam prośbę, moglibyście zaproponować jakis zestawik do obróbki zdjęć. Właściciel jest fotografem i ma do przerabiania mnóstwo zdjęć. Myślę, że najważniejszy będzie duży i szybki hdd (500-750gb) oraz z 4gb ramu. Do tego jakiś E2180 i płyta gł. Z nią mam największą zagadkę, czy lepiej coś np. na p35 ze zintegr. grafiką, czy lepiej kupić oddzielnie?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
tego, co zrobiłeś

  1. .:. , Shneider 6/08/08 08:48
    hehehe. za ta kase to nawet dobrego monitora nie kupi :b

    ale jak monitor ma to proponuje.

    plyta na 780G - Asus M3A-H/HDMI - 200zl
    procek x2 5600+ 250zl - [ http://products.amd.com/...opCPUDetail.aspx?id=422 ]
    ramu ze 2GB - 100zl
    4 dyski seagate 250GB - 480zl

    razem 1030zl

    ale jak do tego dochodzi obudowa, zasilacz, cd, itp to nie wiem :)

    dyski mozna puscic w raid 0 jezeli koles jest szalony, ale polecam raid 10.
    dzieki czemu uzyska 500GB o 2x wiekszej predkosci, a ulec awarii moga nawet 2 dyski.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. bardzo sensowny , ViS 7/08/08 07:57
      i chyba lepiej się nie da.
      Ale znając ludzi kupi sobie phenoma, 1gb ram i jeden dysk 750 ;)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. tez mi sie podoba ten zestawik , Marvel 7/08/08 13:12
      chyba bedzie wlasnie cos w podobie. wielkie dzieki za porade
      jeszcze sie tylko spytam, czy bedzie duza roznica miedzy 5000+, a 6000+?

      ps. monitorek jest, eizo za 3k ;)

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

      1. jaka rozdzielczość , ViS 7/08/08 13:21
        bo ten zintegrowany radeon nie wiem jak się zachowuje powyżej full hd.. (w tym jest ok i nawet filmy ciągnie).
        Na starszych grafikach zapomnij o czymś więcej niż 1650 żeby było ostre.

        I will not buy this record - it is
        scratched.

      2. .:. , Shneider 7/08/08 16:59
        procek wybralem najszybszy z TDP 65W

        6000+ to juz niestety 95W

        poszukaj ktory najlepiej bedzie pasowac.
        http://products.amd.com/...s/DesktopCPUFilter.aspx

        .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL