Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53286 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zdublowane wpisy w Menedzerze Urzadzen ? , pachura 6/08/08 13:45
Cześć,

W moim laptopie Windows XP (Pro, 32-bit) wykrywa:

- 2 procesory Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU U7700 @ 1.33GHz
- 2 karty graficzne Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family
- 2 podstawowe kanały IDE
- 3 monitory Plug and Play
- znaczne ilości Głównych koncentratorów USB i Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controllerów

Na razie nie zauważyłem żadnego nieprawidłowego działania, ale chyba nie jest to normalna sytuacja? Czy może to wynikać z dziwnego traktowania wielordzeniowego procesora przez system/płytę? Oczywiście próbowałem odinstalowywać duplikaty, po reboocie zawsze wracały...

Dzięki !

  1. Raczej normalne ;) , rzymo 6/08/08 13:57
    2 procki bo 2 rdzenie
    większa ilość k. graficznych i monitorów to pewnie LCD laptopowy i wyjścia wideo/d-sub
    2 kanały IDE to zupełnie w normie
    każdy USB wykrywa osobno, u siebie (w desktopie) mam jakieś 15 urządzeń w "Kontrolery magistrali szeregowej"

    ... ITX ...

  2. procek dwurdzeniowy , Endrioo 6/08/08 13:57
    wiec chyba to normalne. Co do reszty to nie wiem czemu tak jest ale na intelu to chyba normalne. Wlasnie siedze w pracy i od kilku dni konfiguruje nowe stacje robocze i laptopy. Wszystko na intelu i w menadzerze urzadzen jest tak samo na wszyskich maszynach.

    empty space

  3. hmm , Adamusss 6/08/08 17:12
    po mojemu to wszystko ok ;) tylko zastanawiają mnie te monitory, z nimi chyba nie jest ok

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL