Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 60322 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GMAIL+nowa Opera = problemy , kubazzz 7/08/08 13:11
Mam dziwne problemy z gmailem i Opera. Tzn problemy zbiegly sie z instalacja Opery 9.5 a potem 9.51 i chyba w tym tkwi problem.
Często gmail się "zawiesza" - np kliknę wyślij i niby trwa wysyłanie, ale dopiero powtórne kliknięcie albo kilka następnych powoduje, że mail zostanie wysłany. Chat mi się ciągle włącza i wyłącza.
Czasem po odświeżeniu zawiesza się na tym pasku ładowania [pasek ładowania z gmail'a, ta strona przejściowa].

Nie wiem z czego te problemy wynikają.

SM-S908

  1. z braku , PaszkfiL 7/08/08 13:19
    patha do far cry :D

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Opera ma swoje widzimisie na javascript , Grocal 7/08/08 13:24
    Wlasnie spedzilem dobre parenascie minut w walce z biblioteka jQuery vs Opera. Proste wywolanie $("body").height(), ktore w zamierzeniu powinno podac wysokosc dokumentu w pikselach w przypadku Opery podaje... wysokosc WIDOCZNEGO kawalka dokumentu. Oczywiscie inne przegladarki podaja prawidlowa wartosc. Stad tez wynika, ze Opera ma wiele takich "kwiatkow", ktore uniemozliwiaja napisanie aplikacji opartej na jednorodnym kodzie i dzialajacym zarowno w Operze jak i w innych przegladarkach. Dodajmy do tego rowniez fakt, ze Google olewa Opere pod tym wzgledem i piszac swoje "dynamiczne" serwisy oparte ostro na AJAXie koncentruje sie na IE i Mozillowatych.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. no właśnie zauważyłem , kubazzz 7/08/08 13:44
      że dużo problemów jest też z Picasa i też mi się wydawało, że to problem z javascript.

      SM-S908

  3. to samo , Codhringher 7/08/08 14:51
    u mnie skończyło się na powrocie do poprzedniej wersji gmaila

    Pozdro...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL