Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44

 Dzisiaj przeczytano
 66885 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy pojdzie mi gra beijing2008 na laptopie? , damchen 8/08/08 16:53
Moje dane techniczne laptopa.

moj sprzęt to:Toschiba A300/A300D
Windows vista home premium
intel core(tm)2 duo cpu t 550 @1.83 ghz
pamiec ram 3,oo GB ram
Karta grafiki Ati mobility radeon hd 3470

Ponizej podam wymagania gry Beijing2008"
Procesor 2,4
windows vista
Ram:1GB
miesce na dysu 4gb
Karta graficzna obslugujaca pixel schader 3.0 np.nvidia 8800.

Pojdzie mi ta gra na laptopie?czy musze sie obejsc smakiem.
  1. pomoc , damchen 8/08/08 16:55
    mam nadzieje ze mi pojdzie na niskich detalach.Bo na stacjonarnym moim napewno nie pojdzie bo komp ma juz 5 lat.

  2. Kurde a ja tak cierpie bo mi Summer Athletics z CDA nie idzie na , grattz 8/08/08 18:53
    minimum detalach. Mam w laptopie karte M200 . GTA SA idzie na średnich a takie badziewie graficzne nie chce...

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  3. jeśli już o CDA mowa... , LapTop 8/08/08 19:10
    w najnowszym recenzja wyceniona na 7 i wymagania:

    Win XP/Vista
    Procesor: 2,4 GHz
    RAM: 1 GB
    Grafika: 256 MB, Shader Model 2.0

  4. to jest to , Tummi 8/08/08 20:38
    cos zportowane z x360?
    Jesli tak, to szkoda wkladac do napedu - flashowe gierki sa bardziej grywalne.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  5. pomoc , damchen 8/08/08 22:09
    To co nie pojdzie mi beijing2008 gra na laptopie?

    1. powinno śmigać , Carmamir 9/08/08 17:01
      mi na X700 nie śmiga bo nie ma SM 3.0

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL