Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29

 Dzisiaj przeczytano
 73454 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

samsung D900i , globi-wan 9/08/08 14:04
witam

czy da sie w tym samungu wlaczyc odbieranie tylko przez otwarcie klapki..poniewaz nim zdaze wyjac tel z kieszeni to przypadkiem mi laczy

use the Force

  1. da sie , kilerbob 9/08/08 14:14
    na 100% bo moje dziewczyna tak ma ale co i jak to moge napisac dopiero jak wroci.....

    gg: 4125844

    1. ok...... , globi-wan 9/08/08 14:25
      to napisz jak bedziesz wiedzial...;)

      use the Force

  2. ... , kilerbob 9/08/08 15:18
    ona ma tel po angielsku wiec, z tego co widzie to musisz wejsc w menu --> setings --> phone setings --> slide setings i tam masz opcje do otwierania i do zamykania. Jak chcesz skrutami to wchodzisz w menu pozniej naciskasz 9, 2,3.

    gg: 4125844

    1. ,,, , globi-wan 9/08/08 16:40
      o tym wiem ...ale ta opcja nie wylacza odbierania przyciskiem...a wlasnie w kieszeni jak chwytam za telefon to nieraz przyciskiem rozlaczam

      use the Force

  3. jaką najwieksza pojemnosc karty Micro SD obsluguje ten telefon? , globi-wan 9/08/08 19:07
    obsluzy 4gb?? czy max to 2 gb

    use the Force

  4. Odbieranie klapką :) , ziemoone 11/08/08 16:40
    Chyba troche źle zadałeś pytanie, bo prawdopodobnie chodzi ci o zablokowanie mozliwości odbierania i rozłącznia rozmow za pomocą klawiszy. Takie "cuda" to tylko w modowanym sofcie, poszukaj na sieci. Ja mam D600 (modowany soft ale tego nie mam) i czasami też zdarza mi się rozłączyc rozmowę przy rozsuwaniu telefonu. To chyba typowa przypadłośc sliderów, trzeba się przyzwyczaić :)

    Wiadomo, wiadomo... ;P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL