Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:31
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87838 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

CMD i zapisanie komunikatu do pliku tekstowego , DmK 14/08/08 12:05
Próbuję zapisać wynik komendy net start <nazwa serwisu> do pliku (komunikat informuje, że dana usługa została uruchomiona). Niestety wrzucenie >> d:\costam.txt nie daje rady (a działa np. przy dir). Czy jest jakaś możliwość aby zapisać ten komunikat?

  1. ale chcesz to zapisać z poziomu skryptu... , rulezDC 14/08/08 12:21
    bo jak nie to można w konsoli daćenter a potem w pliku txt czy jakim tam wklej i wszystko z konsoli się przekopiuje

    koniec koniec koniec

    1. tak , DmK 14/08/08 12:30
      czyli mam plik bat. w którym jest net start dla 3 serwisów. Za każdym razem pisze, że usługa jest już uruchomiona i właśnie ten komunikat potrzebują zapisać w pliku.

  2. przekierowanie , ThY 14/08/08 12:25
    wraz z "net start" u mnie ładnie działa (xp sp2), moze nieco krzaczą się polskie literki, ale txt z powodzeniem powstaje.

    1. a możesz , DmK 14/08/08 12:42
      podać składnie?

  3. jasne , ThY 14/08/08 12:49
    net start webclient >>c:\1.txt

    1. kurde u mnie na xp , DmK 14/08/08 13:38
      nic nie przechodzi, to samo na 2003. Może dlatego, że usługa musi być w "" z uwagi na dwa człony.... Plik się tworzy ale jest pusty...

      1. dwuczłonowce , ThY 14/08/08 13:42
        faktycznie bez " " wywalają błąd, z " " ładnie działa..

        1. ale jak dajesz , DmK 14/08/08 13:45
          w net start "nazwa usługi " to zapisuje Ci do txt

          Żądana usługa została już uruchomiona.

          Dostępne są dalsze informacje Pomocy; aby je uzyskać, wpisz NET HELPMSG 2182.

          1. dokładnie tak , ThY 14/08/08 17:07
            jak piszesz..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL