Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08

 Dzisiaj przeczytano
 95552 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaka cyfrowka do ok. 700 , rad 14/08/08 18:58
prosta w obsludze, mala, z dobrym trybem auto (manuala moze nie byc) uniwersalna (fotograf amator - troche widoczkow, troche ludzikow, itp). wiem, ze takiej nie ma, ale co najbardziej zblizonego do idealu teraz na topie??
widzialem zdjecia z SONY Cyber-shot DSC-W150 i takie cos by styknelo ale moze cos lepszego za ta kase mozna znalezc?

mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  1. Raczej canon , P_M_ 14/08/08 21:34
    Na automat w canonach raczej nie mozna sie skarzyc. Reszta tez jest niezla.

  2. to ja sie podepne , kilerbob 15/08/08 13:06
    co sadzicie o czyms takim, http://cenomaniak.pl/...CNOskbHZj5UCFQ8WQgodYzr0gA cena w miare dobra, zoom wystarczajacy, filmiki 640x480 30fps....

    gg: 4125844

    1. tutaj jest link z troszke lepszym opisem , kilerbob 15/08/08 13:08
      http://www.swistak.pl/...STATYW-CZYTNIK-RATY-.html

      gg: 4125844

    2. szumowina... , Rafael_3D 15/08/08 23:41
      słaba zaszumiona matryca (za dużo pixeli na małej powierzchni).
      Posiadam S5500 z matrycą 4 MPix - zdjęcia O NIEBO ładniejsze robi (5800 miałem 2 tygodnie do testów pożyczony od teścia :)
      właśnie jestem w fazie sprzedaży swojego - za 100 funtów, czyli ok. 400 złociszy wraz z kartą 2GB, 256 i 16MB, aku 2400 i fiuterał.
      Dlaczego sprzedaję? otóż za niewiele więcej (180 funtów z kartą 2GB) można nabyć teraz S9600 - rewelacja w stosunku cena/jakość. Poczytaj testy.

      Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    3. ja mam , szczebel 17/08/08 20:18
      i jestem bardzo zadowolony:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL