Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07

 Dzisiaj przeczytano
 95399 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Telefonia] Którego SPV wybrać? , slanter 16/08/08 14:08
Mam wybór pomiędzy nowym C550, a przechodzonym C600 (ale z nowszym windowsem) w tej samej cenie. Znacie jakieś znaczące różnice między nimi? Specyfikacja techniczna obu jest identyczna. Dla jasności - nie chcę kolejnego SE/Nokii/Samsunga, tylko prawdziwego smartphone'a za przystępną cenę.

owoc żywota twojego je ZUS

  1. bierz, który ci się podoba , maciusk 16/08/08 14:59
    Do obu wgrasz Windowsa 6/6.1 i będą miały te same możliwości. C600 ma trochę nowszy procesor jednak z tego co wiem nie wpływa to na wydajność(oba są taktowane tak samo)

    Ja mam swojego C600 już 2lata i raczej jeszcze przynajmniej przez rok na nic go nie wymienię, bo za bardzo nie mana co ;)
    Rok temu wgrałem Windows 6 teraz przymierzam się do 6.1.

    P.S: Przed kupnem używanego sprawdź joystick – to najsłabszy punkt telefonu.

    MSI 683dx

  2. Takie moje spostrzeżenie , J@rek 17/08/08 07:44
    wczoraj bawiłem się e650 i powiem, że jako telefon to średnio. Ciężkie, duże, takie sobie wygodne. A do przeglądania netu porażka, maleńki ekranik, na którym żeby coś przejrzeć to trzeba być cierpliwą istota. Jak ktoś będzie tego używał do maili to jeszcze jako tako.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. Wząłem co innego:) , slanter 17/08/08 16:34
    Trafił mi się MDA Compact za 250zł z kompletem akcesoriów (niestety obudowe ma zniszczoną, ale za jakiś czas kupie sobie nową za 50zł).

    owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL