Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51364 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podłączenie dodatkowego źródła dźwięku do głośników komputerowych , BENY 18/08/08 11:11
Witam.
mam zamiar kupic synkowi dzis jakies sredniej klasy glosniki komputerowe. Jednak chcialbym by byly one zarowno do komputera, bym mogl pod nie podlaczyc PS2 oraz TV (ma monitor LCD z wbudowanym tunerem TV).
Niestety, BARDZO malo glosnikow ma dodatkowe wejscia audio, by podlaczyc inne zrofla dzwieku. Zazwyczaj (o dziwo) maja to glosniki typu Genius, Tracer czy MediaTech.
Najbardziej wiec interesuje mnie - czy da sie (a jesli tak - to jak) podlaczyc 1 dodatkowe zrodlo dzwieku do jednych z glosnikow:
http://allegro.pl/...wa_wersja_gratis_wysylka.html
http://allegro.pl/...gratis_ubezpiecze_jakosc.html

Oczywiscie na allegro nie bede kupowal, bo TANIEJ mam w pobliskim sklepie. Ale pokazuje te aukcje, bo tu sa zdjecia tylu subow, gdzie widac zlacza.
W zadnym nie ma po prostu gniazda na maly jack, ktore moglbym po prostu rozgalezic zwyklym rozgaleznikiem. W logitechach jest jakby zlacze COM (podobne) ktore potem (chyba) na koncu zakonczone jest malym jackiem do kompa. Z kolei w Creativach jest gniazdo podobne do S-VIDEO.
macie jakic pomysl jak tu wejsc drugim zrodlem?
Ja mysle, czy nie mozna zrobic (lub kupic) kabelka, ktory z jednej strony ma gniazdo malego jacka, a z drugiej2 wtyki maly jack lub RCA.

Jeszcze jedna sprawa, czy jak podlacze 2 zrodla, to nie bedzie jakis zaklocen? (oczywiscie na raz bedzie uzywane 1 zrodlo - komp/tv/konsola)

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. skoro glosniki maja dwa wejscia to sprawa zalatwiona , TANKiler 18/08/08 12:22
    komputer -> 1 wejscie w glosnikach
    monitor/tv -> 2 wejscie w glosnikach
    ps2 -> wejscie liniowe (line in) w komputerze (jedyny problem to taki, ze komputer musi byc wlaczony aby szedl dzwiek)

    pozdr

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

    1. ... , BENY 18/08/08 12:32
      ale ja pisalem, ze one wlasnie NIE maja wejscia zadnego i kombinuje jak po 1 wejsciu dac 2 zrodla :/

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

      1. przejściówka/sumator , fiskomp 18/08/08 13:24
        i sprawa załatwiona, jedno co, że musi jedno źródełko być wyłączone, żeby nie sprzęgało.

  2. .:. , Shneider 18/08/08 15:23
    poszukaj przelacznika

    np taki http://www.maplin.co.uk/...&C=SO&U=strat15

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. hmm , BENY 18/08/08 15:43
      na razie wymislilem takie cos:

      glosniki sa zakonczone malym Jackiem (do kompa).
      wiec to wetkne w taka przejsciowke:
      http://allegro.pl/...o_na_2xchinch_wtyki_0_2m.html
      a te 2x RCA w taki rozgaleznik:
      http://allegro.pl/...deo_3_1_super_cena_f_vat.html
      i do niego mozna wpiac 3 komplety. Rozgaleznik 2-way, wiec spoko.

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL