Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » rooter666 00:16
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1128 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do posiadaczy tunerow Sky Star 2 - czy wam tez znikaja niektore kanaly... , Nazgul 19/08/08 18:41
Od 2 tygodni borykam sie z tym problemem. Zalozylem nawet watek na dv*k i okazalo sie ze nie jestem osamotniony. Zniknely kanaly takiej jak TVP 1 i 2, Discovery itd. Dodam ze problem dotyczy kanalow z centrum naszego ukladu slonecznego (gwiazdki). Po prostu brak jest sily i jakosci. Czasami sie pojawia i dzialaja przez 2 - 3 dni a potem znikaja. Czy jestem odosobniony z tym problemem ?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. hmm , no13 19/08/08 19:05
    u mnie dziala normalnie

    Iron Maiden

  2. moze zmieniaja sie parametry nadawania , RaPToRR 19/08/08 19:21
    probowales przeskanowac jeszcze raz transporder? nie pomagalo?

    http://www.krzysztofwasko.pl

  3. mam Fergusona , Dhoine 19/08/08 19:45
    ale zadne TVP1 czy 2 nie znikaja - wiec wina nie lezy po stronie satelity czy kodowania.
    Jesli bawisz sie w EMU, to wgraj od nowa soft i liste kanalow - zazwyczaj pomaga na takie dolegliwosci.

    1. jakiego masz Fergusona bo ja mam , spidi 19/08/08 20:42
      FX-7600 i same problemy z nim sa.

      1. eee , Dhoine 19/08/08 21:58
        ja jestem 3 epoki za aktualnymi trendami - Ferdek2818se, prosty, ale za to bezproblemowy - no i wystarcza na sloneczko :)

        A o jakich problemach mowisz?

        1. przede wszystkim zawiesza sie , spidi 20/08/08 00:12
          niekiedy niemoze odkodowac programu chociaz mam wszystko odkodowane dotego dochodzi wywalanie sie w postaci "wyjeto karte" po czym nastepuje restart. Oczywiscie karty nawet nie dotykalem. Sloneczko tez na nim chodzi.

    2. po skanowaniu te kanaly , Nazgul 19/08/08 20:52
      calkowicie zniknely z listy :/

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  4. ściągnij sobie jakiegoś gotowca, uaktualnij vpluga i szukaj kluczy jak Ci zniknie coś. , Artk 20/08/08 06:45
    Akurat te programy, które podałeś nie zmieniały parametrów więc napewno wina leży po stronie softu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL