Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 11361 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[laptop] nie działające kombinacje klawiszy , urbi200 22/08/08 11:31
Sprawa wyglada tak, ze podczas gry na laptopie (UEFA'08) nie dzialaja kombninacjce klawiszy kiedy wcisniete sa dwie strzalki - np. gora-prawo/dol-lewo + jakis klawisz = zero reakcji (np. brak kopniecia pilki czy sprintu). Ktos moze spotkal sie z podobnym problemem i wie jak sobie z tym poradzic?

gg: 3404240

  1. Zapewne , ligand17 22/08/08 12:40
    Ograniczenia klawiatury. A jak sobie z tym poradzić? Zapewne jakimś programikiem do makr klawiszy... Albo podpiąć zewnętrzną klawiaturę.

  2. To normalne chyba... , Dexter 22/08/08 13:38
    Klawki mają ograniczoną ilość wciśniętych klawiszy.

    W "normalnych" zewnętrznych klawkach można czasem naraz wcisnąć kilka klawiszy i jest to też uzależnione od miejsca rozlokowania klawiszy.

    Rozwiązaniem jest kupno pada lub klawki typowo dla graczy...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. w tym sek , urbi200 23/08/08 16:08
      ze na padach nigdy nie gralem, zawsze byla klawiatura... Nigdy nie mialem tez do czynienia z klawkami typowo dla graczy, moze ktos cos polecic?

      gg: 3404240

  3. tez tak mam ;p , MatiZ 22/08/08 17:48
    tylko że jak ja napierdzielam w cod4 to moge nacisnac -> + shift + e ale np <- + shift + q nie moge :/

    Meet me after midnight #Farcry

  4. Strzalki sa "drozsze" , esteban 22/08/08 18:48
    tzn bodajze wymagaja przeslania dwoch kodow po kablu, a np litery-po jednym. Stad dodatkowa zaleta WASD, ze sie rzadziej przycina ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL