Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 15930 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] Program-odtwarzacz mp3 dla nie-symbianowego telefonu? Może w Javie? , Seadog 24/08/08 16:05
Z Symbianem sprawa prosta - choćby oggplay albo tysiąc innych aplikacji do odtwarzania mp3. Ale jak ma się niesymbianowy telefon?

Moja lepsza połowa posiada Samsunga u700, którego defaultowy odtwarzacz jest mocno upierdliwy - nie obsługuje list .m3u, potrafi tylko sortować pliki wg nazwy i daty dodania ALE gubi się, jeśli nazwa jest dłuższa niż ileśtam znaków (i wówczas nie ma znaczenia czy nazwa jest formatu 001_Autor_Audiobooka_-_Tytuł_Audiobooka.mp3 czy też Autor_Audiobooka_-_Tytuł_Audiobooka_001.mp3) i odtwarza w losowej kolejności... No litość i trwoga.

Stąd moje pytanie: czy dla takich ułomnych telefonów są jakieś alternatywne odtwarzacze godne polecenia?

http://nadobranoc.weebly.com/

http://ciii.blogspot.com/

  1. poszukaj , Kriomag 24/08/08 20:01
    KDPlayer-a u mnie śmiga ale wolę wbudowanego Walkmana (mam W810i).

    1. no KDPlayer ładny, ale... , Seadog 24/08/08 20:08
      niestety nie działają przyciski dotykowe (softkeys) - w innych aplikacjach javowych śmigają jak trzeba, a tutaj nie. I z tego względu nie mogę wejść do menu żeby wskazać mu, gdzie ma szukać plików mp3. Szkoda, tak ładnie wygląda...

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL