Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 21909 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do studiujących na Politechnice Poznańskiej lub na UTP w Bydgoszczy:) , GERCIK 26/08/08 08:13
Witam,
Właśnie skończyłem studia 1 stopnia 4-letnie inżynierskie na kierunku Informatyka.Tyle ze w trybie zaocznym.
Mam teraz ból głowy bo muszę wybrać studia 2-stopnia (także zaoczne) uzupełniające magisterskie i problem w tym że nie mogę się zdecydować!Mam do wyboru 3 warianty:
1) Politechnika Poznańska -informatyka na Wydziale Elektrycznym
2) PP - informatyka na Wydziale Informatyki i Zarządzania (spec. inżynieria komputerowa/sieci komputerowe)
3) Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy - kierunek Telekomunikacja i Elektronika (tyle że tutaj sytuacja wygląda nieco gorzej bo to są różne kierunki i występują pewne różnice programowe ale koledzy rok wcześniej się dostali więc zakładam że ja też!)
Może macie jakies zdanie na temat tych uczelni/kierunków?
Pozdrawiam

GERCIK

  1. Pkt 2 , mirkrup 27/08/08 12:26
    jest najbardziej sensowny, jeśli chodzi o późniejszą pracę. A po drugie, browar na Starym jest wspaniały ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL