Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:04
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 26566 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Ipodem , Ginn 26/08/08 17:43
Witam, nie wiem czy temat w dobrym miejscu ale mam pytanie. Mam IPODA 4 GB kupionego w Anglii, pisze na nim jedynie MADE IN CHINA. Od jakiegos czasu przy wlaczniu pojawia sie napis LOADING i tyle, nic wiecej nie da sie zrobic. Moze mi ktos powiedziec co mozna zrobic jesli nie wiem nic na jego temat, czy jest to wina oprogramowania czy czegos innego. Od czego wogole zaczac?? Z gory dzieki i pozdrawiam.
  1. Aha jak chce go , Ginn 26/08/08 17:45
    podlaczyc przez usb do komputera to mi go nie wykrywa.

  2. No to musze Cie zmartwic... , Wolf 26/08/08 18:26
    Nie masz iPoda...

    Vey iz mir!

    1. ale w sensie , Kriomag 26/08/08 19:23
      nie jest to ipod tylko podróbka czy w sensie, że padł bez możliwości naprawy? ;)

      1. W sensie... , Wolf 26/08/08 19:41
        Ze podrobka...

        Vey iz mir!

  3. Czyli nie masz mozliwosci wgrania nowego softu , Ginn 26/08/08 20:58
    czy zrobienia czegokolwiek zeby to naprawic??

    1. Moze na poczatku ustal czy masz oryginalnego iPoda... , Wolf 26/08/08 21:02
      Bo jesli tak to jest kilka latwych sposobow na uratowanie...
      Jesli kupiles go niedawno to jedyna mozliwosc z 4GB to iPod nano 2G lub 3G, jednak na tyle tych iPodow jest napisane o wiele wiecej niz "made in china", dlatego mysle ze masz podrobke iPoda, ktora moze i da sie uratowac, ale ja nie wiem jak...
      Moze podeslij jego fotki, ale nie znalezione w sieci tylko tego konkretnie, ktory posiadasz..
      Nie pamietam zeby jakies iPody przy starcie wyswietlaly napis "Loading"...

      Vey iz mir!

      1. No wlasnie niestety nic z tyłu nie pisze , Ginn 26/08/08 21:14
        jest tylko oznaczenie wejscia na sluchawki i tyle, wiec mysle ze jest to podrobka, gdzie najlepiej byloby te zdjecia wrzucic??

        1. Gdziekolwiek? , Wolf 26/08/08 21:30
          imageshack, fotosik...
          Ale teraz juz wlasciwie nie musisz wrzucac zdjec, kupiles podrobke iPoda, wiec nie pomoge bo ich nie znam...

          Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL