Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:06
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 26633 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firefox - problem z ustawionym proxy , Jaskier 26/08/08 20:12
Mam dość nietypowy problem. Otóż ustalałem jakiś czas temu proxy na swoim profilu w firefoxie. Potem przeniosłem ten profil na inny komputer z nowiutko zainstalowanym firefoxem. Na tym nowym komputerze nie potrzebuje już ustawień serwera proxy, ale za każdym razem kiedy je usuwam, to po ponownym uruchomieniu firefoxa, ustawienia proxy powracają.
Nie ma już pomysłu jak je trwale usunąć, próbowałem grzebać w about:config i tam usuwać te ustawienia, ale też nie pomogło - chyba że za mało usunąłem.
Może się z takim problemem już spotkaliście, pomóżcie, proszę...

  1. No dziwny problem , J@rek 26/08/08 22:08
    Nie jest to odpowiedź, ale może rozwiąże problem

    Rozszerzenia do ustawiania proxy.
    QuickProxy
    https://addons.mozilla.org/...S/firefox/addon/1557
    Multiproxy Switch
    https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/7330

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. hmm... , Jaskier 26/08/08 22:11
      na to już wpadłem, używam SwtichProxy Tool, ale nie jest to rozwiązanie problemu :-/

  2. W ff3? , J@rek 26/08/08 22:19
    używasz Switchproxy? Bo z tego co pamiętam wersja 1.4.1 chyba nie za bardzo działa z najnowszą wersją przeglądarki. Może to jest przyczyną?

    Multiproxy Switch to tak jakby rozwinięcie tego co ty używasz.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. hmm... , Jaskier 26/08/08 22:23
      tak, używam tego w ff3, ale ten problem ciągnie się już dość długo, miałem go już w ff2

    2. hmm... , Jaskier 26/08/08 22:59
      przeinstalowałem dodatek na Multiproxy Switch - niestety nie pomogło :-(

  3. wrozenie z fusow , daver 26/08/08 23:42
    ale mowisz, ze problem wystapil po przeniesieniu profilu na inny komp, jak tam z prawami zapisu plikow z profilu ?

    btw. skopiuj sobie bookmarki, hasla, etc. ( http://kb.mozillazine.org/...ofile_-_Firefox#Files ) i wywal profil w piz..., tym bardziej, ze pamieta jeszcze Fx2. Cala operacja zajmie kilka minut.

    I use arch btw

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL