Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28547 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zalany Fujitsu Sie u9200 - wroclaw, gdzie? , Kraszan 2/09/08 10:53
Witam,

Moja ukochana wczoraj wylala herbate na swojego nowego U9200. Od razu go wylaczyla. Wyciagnalem w nim baterie, rozlozylem by cos sie posuszyl, dane z dysku zgralem.

Moje pytanie: gdzie we wroclawiu jest jakis serwis, ktory w miare tanio sprawdzi co jest uszkodzone, ewentualnie rozkreci, posprawdza, wyczysci? Ma ktos cos sprawdzonego?

Czy moze jednak zostaje serwis FS i duza kasa za to?

pozdrawiam

  1. .:. , Shneider 2/09/08 11:07
    jak chcesz to mozesz mi go wyslac.

    rozkrece i popatrze.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. wrocław , Alien 2/09/08 13:04
    http://www.aid-serwis.com.pl/kontakt.php

    There are no impossible - try to ski
    through revolving door

  3. nie włącza się? , Kriomag 2/09/08 15:41
    ja swojego po zalaniu (k750i) wyssałem ile się dało bez otwierania, potem poleżał na monitorze z tyłu gdzie jest gorąco, jak stwierdziłem, ze już wysechł to włączyłem i działał jak nowy ;)

    1. poki co.. , Kraszan 2/09/08 16:00
      nie chce probowac wlaczac :) u9200 troszke drozszy niz k750i :)

      1. aaa , Kriomag 2/09/08 16:12
        nie wiem czemu ale skojarzyło mi się z komórką po tytule xD sorki
        No jak to lapek to faktycznie lepiej nie włączać, pierwsze co to po zalaniu odwrócił bym go do góry nogami aby głębiej się nie wlewało.
        Czyli serwis pozostaje, niech to dokładnie wyczyszczą jeśli się nic nie popaliło, niestety nie polecę Ci żadnego bo nie potrzebowałem nigdy takich usług, ale trzymam kciuki :)

        PS. Herbatę przy lapku? o_O hihi

  4. Czy ten FS nie ma dziurek na wylot pod klawiaturą na takie okazje? , Sherif 2/09/08 16:27
    123

  5. Autoryzowany Serwis , mirkrup 3/09/08 14:55
    Comp Safe Support SA Filia Wrocław
    SERWIS
    Al. Armii Krajowej 61
    50-541 Wrocław
    tel. 071 335 15 60
    fax: 071 335 15 70
    Kontakt e-mail w sprawach serwisowych: Serwis_WR@comp-css.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL