Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64041 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chłodzenie wodą, , dokmar 6/10/08 23:02
Banalne pytanie , nie znam się na rzeczy. Planuję chłodzić grafę , i procka wodą - zestaw Zalmana. I Pytanie brzmi : pompka i wiatraki pracują pewnie na prąd zmienny, czyli z gniazdka. Zasilacz będzie miał lżej :), rozumiem należy włączając komputer osobno uruchomić chłodzenie ?
pozdr.

  1. chyba ze masz wlacznik synchroniczny , XiSiO 7/10/08 10:34
    tanio na allegro mozesz kupic.

    btw, nie wiem ile chcesz wydac na ten shit zalmana ale duzo lepiej i taniej mozesz samemu cos zrobic.

    jak cos to pytaj

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. No to się pospieszyłem ..... , dokmar 7/10/08 12:48
      Jak zawsze w gorącej wodzie kompany, kliknąłem rano na zamówienie i już jedzie . Naprawdę to shit za 600 pln ? A tak w ładnie wygląda :) , i jest w ładnym kolorze :). A tak na poważnie to ekstremalnie nie robię OC, tylko wkurza mnie za dużo hałasu z grafy. Jutro niby ma przyjechac to podłączę , dzięki za pomoc , troche się pospieszyłem. Aha a ten włacznik o którym piszesz to jak to ma wyglądac ? Możesz rozwinąc temat ..
      pozdr

      1. hmmm , XiSiO 7/10/08 13:55
        na allegro znajdziesz takie cos, 12v z kompa zalacza wlacznik 220v.

        co do chlodzenia to ciesze sie ze Ci sie podoba... :)

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

        1. Dzięki serdeczne, , dokmar 7/10/08 14:16
          Włącznik zamówiony, szkoda ,że nie w kolorze czarnym - jak chłodzenie Zalmana :) .
          pozdr.

  2. ja u siebie , Demo 7/10/08 10:53
    podłączyłem pompkę pod szynę na której wisiał cały komp. Więc włączając kompa automatycznie włączałem pompkę. Wentyl wisiał na zasilaczu.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  3. zwykły przekaźnik na 12V , Pawelec 7/10/08 22:22
    i chwila roboty.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL