Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70382 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Crysis - tata sie zatrzymal , chris_gd 7/10/08 18:48
sluchajcie, ja obecnie mieszkam poza domem, dzisiaj tata dzwonil i marudzi, ze zatrzymal sie w crysis (wiem wiem dziwne, ale ojciec nawala w fpsy wiecej ode mnie)
z tego co pamietam jakis wielki robot i wali w niego z rakiet i nic go nie rusza, wiecej detali zapodam pozniej ale jesli ktos moze pamieta i wie jak go rozwalic bede wdzieczny

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. ... , rzymo 7/10/08 19:00
    Wielki robot to pewnie sama końcówka...
    To było coś z działem taktycznym / wyrzutnią taktyczną - koło tego robota (a właściwie statku kosmicznego) lata taki mały stateczek, trzeba poczekać aż zniknie pole siłowe wokół jednego ramienia i strzał z taktycznego, potem tak samo z drugim, i następnie w środek "paszczy" robota.
    Robot ma na sobie 4 wyrzutnie rakiet - do zniszczenia rakietami (leży ich tam trochę na pokładzie statku).

    Chyba dobrze pamiętam i gry mi się nie pomyliły :)

    ... ITX ...

    1. to moze byc to , chris_gd 7/10/08 19:43
      dzieki jutro pewnie ojciec bedzie probowal

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. Dokładnie Rzymo 30 min się z tym ustrojstwem meczyłem , alfa 7/10/08 22:45
        i miałem chyba z 5 fps - tragedia. Nic w tym dziwnego że ojciec gra w fpsy sam bym chętnie pograł ale zasu starcza mi tylko na przejrzenie internetu. Na emeryturze to sobie odbije z nawiązką heheh.

        Radio Vanessa 100.3 FM
        http://sc8010.xpx.pl:8010/

        1. hehe widzę, że nie tylko ja , Demo 8/10/08 06:07
          mam ściśle określone plany emerytalne. Nie ma co: wesołe będzie życie staruszka :D

          napisalbym swoj config,ale sie nie
          zmiescil:(

  2. prościej tu: , ViS 7/10/08 19:48
    http://guides.ign.com/guides/694190/page_5.html
    Don't feel too good about yourself for taking him down. Move to meet the VTOL and you'll catch a glimpse of your real enemy. First you'll need to take out the four turrets that are firing. Crouch behind something for cover and use the Gauss Rifle. Two direct shots to each will make them explode.

    itd.. ze screenami

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL