Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70339 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wysylanie ofert handlowych faxem, dozwolone ? , McGen 7/10/08 19:06
witam, jak to prawnie wyglada ? , moge wysylac oferty w/w sposobem , nie na @ , a na fax.. ?

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. hmm , kubazzz 7/10/08 19:08
    a czemu nie?
    wg mnie tak.

    SM-S908

  2. .:. , Shneider 7/10/08 19:35
    spam.


    ale firmy sie tym nie przejmuja. sa takie co wysylaja 10000 ofet na mc. a to w sumie malo :)

    bo firmy telemarketerskie robia setki tys polaczen tel :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. No tak, ale papier i toner w faxie jest MOIM kosztem... , Dexter 7/10/08 19:45
      Dlaczego mam płacić za czyjeś nachalne reklamowanie się?

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. .:. , Shneider 7/10/08 20:02
        no wlasnie nie.

        to ty kupiles fax by moc odbierac wiadomosci i liczysz sie z kosztami.

        rownie dobrze mozesz go odlaczac w momencie gdy nie wysylasz faksu, albo ustawic aby odbieral dopiero po Twoim potwierdzeniu.


        wiec gdzie problem?

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. ???? , Dexter 7/10/08 20:09
          Bo to mam dobrą płatną skrzynkę mail w pracy, aby odsiewała spam.
          Po to mam na skrzynce naklejony zakaz wrzucania reklam, żeby nie targać sterty śmieci do śmietnika (bo na podłogę tylko wieśniaki rzucają, no który zaprotestuje?).
          Jakoś na faxie filtra nie mam, a Ty masz? Uważasz, że to jest wliczone w koszta firmy drukowanie spamu na faxie? To podaj numer...

          Sytuacja jest oczywiście hipotetyczna, bo nie mam własnej firmy...

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. .:. , Shneider 7/10/08 20:18
            niechciane informacje = spam.

            ale fax trudno filtrowac, wiec mozna jedynie w odwecie wyslac takiej firmie inf o zastrzezeniu danych

            .:: Live at Trance Energy ::.

          2. zawsze mozna miec fax wirtualny... , xmac 7/10/08 22:01
            tzn. dostajesz fax mailem w pdf
            jak sie nie podoba, to delete ;_)

            dual&mobile power
            XMAC

      2. a dlaczego masz placic, mozesz , Deus ex machine 7/10/08 20:02
        pozwac nadawce takiego faksu do sadu, za spamowanie. Ja bym tak zrobil. Ogolnie mamy akcje wyrywania nog z d...py spamerom i miazdzenia rak mlotkiem.

        "Uti non Abuti"

      3. to sie instaluje serwer faxow , Glock19 8/10/08 00:43
        i nie ma problemu z papierem.

  3. u mnie jest , soczek3000 7/10/08 20:20
    tak, ze mailowo oferty sa wysylane tylko po telefonicznym uzgodnieniu z druga strona ze takowa oferte chce otrzymac, lub tez osoba przy skladaniu zamowienia wyrazila zgode na otrzymywanie ofert i podala emaila.

  4. odeślij im faxem kilka całkiem czarnych kartek :) , DrLamok 7/10/08 21:18
    z malutką wiadomością na biało gdzieś w rogu ze sobie nie życzysz spamu.

    1. :)))) No świetny pomysł , Agnes 7/10/08 23:03
      hehe

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. ta szczegolnie gdy faks jest na papier termosublimacyjny , john565 7/10/08 23:09
        123425rghdfcsrf5y4qerveasrgraws3r4etycfq3WQ2WS4Xre666atan

        f*ck

    2. oł jeee , Dabrow 8/10/08 11:10
      dobre. Mam taki arkusz co kiedyś z plotera wylazł - jakieś 100x100 czarnego zadruku ((((-; zrobię z tego szablon na takie faxy ((-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  5. takie czasy, ze , Maverick 10/10/08 11:37
    jesli ktos do mnie chcial koniecznie poslac faxa z oferta to pytal w mailu czy moze, ja odpowiadalem - prosze zeskanowac i poslac mailem. jesli poslecie faxa bez zgody to nie kupie u Was NIC.

    potem przeszedlem na fax-to-mail i grala muzyczka.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL