Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78826 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Które chłodzenie pasywne lepsze na 8600GT/9500GT? Gaiward/Gigabyte. , BadBox 9/10/08 18:42
Witam,

Właśnie dostałem pieniądze za uszkodzonego Palita 8600gt.
W związku z tym, że był bardzo głośny postanowiłem kupić wersję pasywną.
I teraz która wersja chłodzenia będzie wydajniejsza, ta na Gainward
http://kdo.pl/product_info.php/products_id/38179
czy na Gigabyte
http://kdo.pl/...php/cPath/58_60/products_id/36049
Obudowa dość przewiewna, gdyby były problemy z temp, to planuje założyć na grafe wiatraczek 12cm zephyr lub acutake.
Wydajnościowo poprzednia karta była dla mnie wystarczająca, mało gram - jestem można to nazwać "niedzielnym graczem" z braku czasu, do tego na 17' cali przy rozdziałce 1024 na 768. Przymierzałem się do ATi 4670, ale myślałem, że będzie kosztować w okolicach 220-230zł... A widzę, że kosztuje w okolicach 300, plus zakup chłodzenia pasywnego co jeszcze zwiększa koszt całości... Więc na razie podarowałem sobie ten zakup...
Cóż cisza najpierw, następnie wydajność :-)

  1. poprawka ... , BadBox 9/10/08 18:52
    ... mnie nazwać... zamiast to nazwać... ;-)

  2. heh , Mademan 9/10/08 19:25
    Ja oddałem kartę Palit Sonic+ 7600GS na gwarancje i dostałem nowiutkiego pasywnego Gainwarda 8600GT. To chłodzenie naprawdę jest duże i solidne, dodatkowo radiatorki na pamięciach (czego nie widać na zdjęciu). Troszkę się spóźniłeś, bo jeszcze 2 dni temu w Vobis był 7900GS za 99zł :].

    1. ... , BadBox 9/10/08 19:43
      7900gs... za 99zł.. Wiesz, wolałbym o tym teraz nie wiedzieć ;-)

      Ale dzięki za info... :-)

      1. jak chcesz , RusH 9/10/08 20:14
        to moge ci sprzedac mojego asusa 7900GS z accelero, jest nieslyszalny, kupiony w vobisie a 250 :)

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. ... , BadBox 10/10/08 06:26
          Dzięki za propozycję.. Już zamówiłem 9500gt.

          Pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL