Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85114 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komunikatory a połączenie z siecia gg , gitkrzych 10/10/08 20:55
mam problem od jakiegoś czasu,
korzystałem z aqq do czasu bo zacząłem mieć problemy z zalogowaniem do sieci, musiałem przejść na aqq2 i tam po jakimś czasie znów zaczął występować ten problem, więc pomyślałem że wrócę na stare śmieci i zainstaluje sobie konnekt ale kuzyn mi polecił konnekt plus bo jest rozwijany a stary konnekt już nie, z nim miałem spory kłopot za nic nie chciał wysyłać wiadomości tylko odbierał a wiec wywaliłem dziada i zainstalowałem starego dobrego konnekta no i pięknie ładnie i znów klapa, nie może się połączyć.
Odrazu mówię że testowałem z zaporą i bez zmieniałem ustawienia, upoważnienia, zmiany serwer, dokładanie serwów w konnekcie.
Działa mi tylko i wyłącznie gadu gadu no i ostatnio działał też EC ale totalnie mi nie odpowiada i nie mam zamiaru go używać :P
Jak na razie to mi pozostał tylko kadu w linuksie :)
Pomocy forumowicze, opiszcie co może być nie tak albo czy też macie takie problemy.
  1. uzyj Stefana , cp_stef 10/10/08 20:58
    dziala

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  2. .'. , ::LinX:: 10/10/08 21:28
    Patrząc na sprawność serwerów, stawiałbym że to z nimi problem : http://kadu.net/monitor/

    Wpisz sobie w konfiguracje AQQ (jeżeli jest taka możliwość) serwery "zielone" i zobacz czy zaskoczy :D

    MacBook Air 13,3

    1. nie spodziewalem sie ze az tak slabiusio , cp_stef 10/10/08 22:31
      tylko 4 dzialaja.

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

  3. no właśnie robiłem to w konnekcie i nic nie dawało , gitkrzych 10/10/08 22:13
    nom tragedia z tymi serwerami teraz dodałem wszystkie (przedtem miałem część) tylko konnekt ma wadę że nie przełącza serwów tak szybko jak kadu przy 1 połączeniu.
    Mi to tam jest luz bo ja sobie zawsze sprawdzać mogę gorzej z moją siostrą ;/ i to właśnie jest mankament alternatyw da gg ;/
    Dzięki za pomoc :)

  4. Używam Konnekta. , michtar 10/10/08 23:12
    Serwery:
    217.17.41.83
    217.17.41.84

    Zwykle działa.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL