Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98318 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki kamerka internetowa dodawana do neostrady, ew. Mobiola dla Symbiana , carlosA 14/10/08 17:05
Swego czasu do promocji neostrady dodawana była gów..... kamerka, niby to Creative Labs o oznaczeniu (model no.) VF0010, co to jest naprawdę Bóg jeden raczy wiedzieć, ale znalezienie do tego sterownika w sieci nie daje rezultatu. Gdybym rzeczywiście tego potrzebował kupiłbym inną kamerkę, ale siła wyższa dziecko mi głowę truje "kamerka, kamerka", a nie chcę wyrzucać pieniędzy na 5 min. zabawy. Więc jeżeli ktoś gdzieś wystawiłby sterowniki z oryginalnej płyty z zestawu z neostradą, byłbym niezmiernie wdzięczny. (tylko proszę o nieodsyłanie na driverguide i inne, te sterowniki nie działają).

Jako, że chciałem jakoś problem rozwiązać, a sterowników do w/w ustrojstwa nie znalazłem, stwierdziłem że zainstaluje coś w telefonie co funkcje kamerki spełnia, znalazłem aplikację o nazwie Mobiola, zainstalowałem na E50 i zonk, wybieram transmisję USB (w tel. i w kompie) i po chwili mam connection time out (tel.) zmiany portów nic nie dają, walczył z tym ktoś ?

#whatever

  1. jeśli chodzi o sterowniki do vf0010 , carlosA 14/10/08 18:15
    to koniec końców znalazłem, dla potomnych http://www.sendspace.pl/file/Ecgy6Xvv/ , jeśli zaś chodzi o drugi problem (Mobiola), to nadal nie mam rozwiązania.

    #whatever

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL