Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111245 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się wymusić wypakowanie pliku z niekompletnego archiwum RAR? , kubazzz 17/10/08 12:58
np mam tylko part1 i part2 archiwum RAR, i chcę wypakować te dane które się da wypakować.
O ile to nie jest solid archive to da się wypakować małe pliki, ale jeśli to jest jeden duży, np film, to się nie wypakuje.
Chciałbym wymusić takie wypakowanie nawet niekompletnego, uszkodzonego pliku.
Da się?

SM-S908

  1. no nie mów, że Ty nie dajesz rady? , Matti 17/10/08 13:06
    Ja mam 7-zip i daję na wypakowanie, to wypakowuje mi z 1 czy dwóch partów, które zassałem z sieci i tyle. Mogę sobie potem ten kawałek filmu (np. 100MB), czy co to tam było podejrzeć w vlc.

  2. Da się , Conroy 17/10/08 13:20
    Daj Extract To i zaznacz Keep broken files

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. ok, dzięki , kubazzz 17/10/08 13:52
      raz nawet próbowałem tego, ale najwyraźniej coś pomieszałem bo nie wyszło mi.

      SM-S908

  3. [zmiana tematu;recycling wątków] Po co duże serwisy wprowadzają dodatkowe subdomeny? , kubazzz 17/10/08 13:55
    static.nasza-klasa.pl [co to w ogóle jest static?]
    img.nasza-klasa.pl
    ytimg.com [youtube]
    sporo jest tego.

    Czy to w jakiś konkretny sposób pomaga przyspieszyć pracę, bo ilość zapytań do serwerów DNS jest taka sama, ilość pobieranych plików jest taka sama, a obciążeniem serwerów fizycznych można sterować i tak inaczej.

    SM-S908

    1. .:. , Shneider 17/10/08 14:24
      jest wygodniej.


      to co sie dzieje z dnsami i tak zalezy od jakiejs tam firmy.

      w naszym przypadku jest to NASK czy inna instytucja.

      dajemy liste subdomen przypisanych do konkretnych ip i w ten sposob mozemy byc niezalezni od struktury kablowej lokalnej.

      dzieki temu serwery moga dzialac samodzielnie a ich dzialanie nie awaryjnosc nie jest ograniczona do jednego ogniwa w lancuchu.


      tpc moglo by miec news.twojepc.pl oraz board.twojepc.pl postawione na 2ch roznych hostingach.

      .:: Live at Trance Energy ::.

  4. A cos podobnego, tylko dla ZIP-ow ? , pachura 17/10/08 15:32
    Czy 7-Zip wypakuje .ZIP-a sciagnietego do polowy ? W zwyklym WinZipie nie ma opcji "keep broken files"...

    1. powinien wypakować , Matti 17/10/08 16:08
      zainstaluj i spróbuj.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL