Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117076 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak nagrywarka Blu-Ray , rkowalcz 19/10/08 23:06
Znajomy kupił sobie kamerę FullHD, ma zamiar do tego dokupić tv FullHD i odtwarzacz stacjonarny BluRay. Ale jakoś trzeba te nagrania FullHDD zapisać. Jaką nagrywarkę wybrać, czy zwracać uwagę na możliwosć odczytu HD DVD-ROM, czy bez problemu wypaloną płytkę Blu-Ray odtworzy w jakości FullHD na dowolnym odtwarzaczu stacjonarnym BluRay? Czy może na coś zwrócić szczegółną uwagę?

  1. w tym problem , zorg 20/10/08 01:29
    ze nie wszystkie odtwarzacze chca odtwarzac wypalone plytki BD ! wiec niech sprawdzi zanim kupi !!!

    salsa merenqe bachata

    1. dokladnie , LuHash 20/10/08 07:47
      polecam recenzje na: hdtvpolska.com
      a moze kolega by sobie zlozyl jakies media center z napedem blu-ray zamiast odtwarzacza stacjonarnego?

      tu bi? or nat tu bi?
      dat iz de kłeszczon!

      1. biorę się za czytanie , rkowalcz 20/10/08 17:38
        hdtvpolska.com, a mediacenter odpada. Ma być odtwarzacz stacjonarny.

  2. powodzenia , Hitman 20/10/08 14:29
    życzę skoro ktoś myśli że to takie proste będzie.. zgrać z kamerki na płytke BR i wrzucić do odtwarzacza..

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. to co będzie problemem , rkowalcz 20/10/08 17:36
      bo planuje narazie kupić nagrywarkę BD (tylko nie wiem jaką, czy jest różnica między np. Plextorem, a LG). Zgrywam z kamery pliki MTS, importuje do PowerDirector, tworzę obraz płyty BD 25GB w FullHD. Jak będe mial nagrywarkę to sobie wypalę płyty i z taką płytą pójdę do jakiegoś MM odtwarzacze potestować. Czy moje myślenie jest błędne, jeśli tak to czekam na rzeczową krytykę :-).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL