Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117114 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Do kolekcjonerów seriali :) , Sith 20/10/08 07:59
Witam, szukam osób kolekcjonujących seriale. Poszukuje kilkunastu tytułów, których mi brakuje, a nie mogę niestety ściągnąć ze względu na słabe łącze:/
Stąd osobista prośba - czy mógłbym kogoś prosić o przesłanie kopii zapasowych n/w tytułów poprzez Pocztę Polską?:) Oczywiście wcześniej przelałbym pieniążki za nośniki i przysyłkę.

Tytuły:
1) One Tree Hill (od S02)
2) Charmed
3) Greys Anatomy
4) Ashes To Ashes
5) SCI
6) Desperate Housewives
7) Smallville
8) Californication
9) ReGenesis
10) The '70 Show
11) Veronica Mars
12) 39 i pół
13) Numb3rs
14) Eureka

Oczywiście nie wszystkich, w miare możliwości.
Proszę o ewentualny kontakt na GG 1929008 lub na maila

pozdrawiam

  1. To jest , Agnes 20/10/08 08:14
    namawianie do piractwa.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. w dobie ogólnej nagonki, ty z takim czymś wyskakujesz ? , fiskomp 20/10/08 08:16
    podziwiam,

  3. ... , Sith 20/10/08 08:19
    Udostępniaine seriali niedostępnych w polsce to również piractwo? Jeśli tak to temat nieaktualny.

    1. co z tego, że niedostępnych? , Matti 20/10/08 08:34
      pewnie, że piractwo. Ściągnij sobie z RS: wtedy tylko ściągasz, a nie udostępniasz, więc nie rozpowszechniasz i jesteś kryty. A tak ten wysyłający Ci płytki staje się przestępcą...

  4. hmm , Nazgul 20/10/08 08:44
    peb i rs, i 20 zl na premium rs, i sciagniesz wszystko przez miesiac (nawet ze slabym laczem)

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  5. ja stwierdziłem, ze seriali nie nagrywam , Kriomag 20/10/08 08:46
    szkoda płytek bo tego jest strasznie dużo, obejrzane sezony wywalam z dysku :P

    1. dokładnie tak. , Matti 20/10/08 08:58
      cały czas jest coś nowego i nie starcza czasu na oglądanie, więc co dopiero oglądać odcinki archiwalne:)

    2. to wy macie , Dabrow 20/10/08 11:49
      czas na seriale?
      (((-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  6. to co zrobiles jest karalne , RusH 20/10/08 11:21
    naklaniasz do lamania prawa autorskiego w celach zarobkowych

    w pl legalne jest kopiowanie dla rodziny i znajomych BEZ pobudek materialnych

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL