Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116950 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwny komunikat na allegro , Paulus1 20/10/08 16:45
Witam,

Dziś w nocy szperałem sobie po Allegro, szukając czytnika do kart. Gdy wszedłem na jedną ze stron, pojawiło się okno logowania z nazwą "keylog.pl" rientujecie się czy to błąd jakiegoś sewera czy też coś innego? Przyznaję, że fraza "Keylog" budzi u mnie niemiłe skojarzenia z pojęciem keylogger. Komunikat taki pojawił się na aukcjach kilku różnych użytkowników, np http://www.allegro.pl/..._16xspeed_cake_10szt.html

Było tez kilka wątków na innych forach, ale żaden nic nie wnosi, poza przypuszczeniami.

Może ktoś coś wie więcej? Zapuściłem antywira (Gdata 2008), ale nic nie znalazł...

Pozdrawiam!

Paulus1

  1. Problem ze strona keylog.pl , Fatum 20/10/08 16:50
    Zdjęcia na stronie sięgają pod adres keylog.pl np http://keylog.pl/img/zakaz.jpg Niestety serwer keylog pyta o hasło :) Pewnie jakieś prace.

    Fatum

  2. Strzela, , El Vis 20/10/08 18:21
    Że jakieś użyte w opisie aukcji foty są na tym serwerze, a przez głupi błąd, serwer pyta o hasło.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  3. Dzięki! , Paulus1 20/10/08 19:23
    Uff... wybaczcie,ale o 4-tej rano trochę mi się to źle kojarzyło... ot, takie poranne odmienne stany świadomości... Tak BTW to jak do tego doszliście, jeśli wolno spytać?

    Pozdrawiam!

    Paulus1

  4. Już wiem... , Paulus1 20/10/08 19:25
    źródło strony plus CTRL = F... :-/ Zawsze twierdziłem, że najprostsze pomysły są najgenialniejsze... ;-) Jeszcze raz dzięki!

    Pozdrawiam!

    Paulus1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL