Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42612 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Lotus Notes] Przy próbie otwarcia archiwum LN się wysypuje , DmK 27/10/08 13:37
Dopadł mnie dzisiaj taki problem, mianowicie otwierając archiwum lotus się wysypuje. Nie pomaga otwarcie samego pliku archiwum z lokacji z dysku. Oczywiście zaawansowane metody jak restart komputera nie pomagają. Sprawdziłem uprawnienia na folder (pracuje na koncie z ogr. uprawnieniami) i wszystko jest ok. Wcześniej nie było problemów. W logu pojawia się między innymi wpis:
Invalid stack frame detected: Unaligned frame pointer (BP): 445c3a43

Jednocześnie w fatal frame thread pojawia się wpis:

Exception code: c0000005 (ACCESS_VIOLATION)

Przeszukuje strony IBM, ale nie mogę trafić na rozwiązanie.

  1. Zapytaj p. Frydryka na AllExperts... , Dexter 27/10/08 14:32
    Albo innego experta;-) Wiele razy w LN po padzie bazy ratowali mi 4 litery.

    www.allexperts.com

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. dzięki za adres , DmK 27/10/08 14:37
      poczytałem parę postów i widać, że mają tam ludzie wiedzę. Sklecę wiadomość i zobaczę co z tego wyjdzie.

      1. hmm chyba dzisiaj limit się wyczerpał , DmK 27/10/08 14:53
        bo nie mogę znaleźć ask question....

  2. rozwiązanie , DmK 27/10/08 15:45
    jakoś udało mi się to rozwiązać... ponieważ było to archiwum innego użytkownika skopiowałem go do siebie i u siebie otwarłem. Działa. Zrobiłem refresh design i skopiowałem ponownie plik do użytkownika. Nadgranie na poprzedni nie dało efektu, jednak usunięcie poprzedniego i przegranie mojego rozwiązało sprawę. Tak jakby były jakieś problemy z uprawnieniami...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL