Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 54040 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Microsoft Windows Vista Home Basic PL - czym sie różni od zwykłego ? , grattz 29/10/08 18:42
Pewnie to jakas okrojona wersja - czego jej brakuje.
Na pewno CD przy sprzedaży do zestawów komputerowych. Pewnie tez system nie instaluje sie z ukrytej partycji na dysku tak jak w laptopach.
Mam rację ?

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. Tak , konio 29/10/08 18:46
    na szybkiego , brak media center i Aero .... listę różnic możesz oblukać na stronie MS

  2. Jest ok, jeśli... , Skipper 29/10/08 20:19
    Jeśli używasz systemu operacyjnego jako narzędzia do uruchamiania aplikacji, typu gry, czy inne programy, to Basic powinien wystarczyć. Brak Aero i wielu usług korzystnie wpływa na wydajność. Jeśli jednak lubisz grzebać w systemie, zmieniać zaawansowane ustawienia, chciałbyś korzystać np. z kontroli rodzicielskiej, narzędzi sieciowych, lub zarządzania uprawnieniami użytkowników, to nie jest to system dla Ciebie.

    1. Protest. , Thradya 29/10/08 20:30
      Brak Aero nie wpływa korzystnie na wydajność.

      1. Nie? , Skipper 30/10/08 20:25
        A co z odzyskanymi 100MB RAMu i mniejszym obciążeniem karty graficznej? Jeśli masz Vistę, spróbuj włączyć i wyłączyć Aero, a potem podejrzeć, choćby w Menadżerze zadań czy widać różnicę.

  3. brak mahjonga :D , MatiZ 29/10/08 21:43
    to boli :P

    Meet me after midnight #Farcry

  4. Ale po co mam poglądać , Thradya 30/10/08 20:51
    cokolwiek w menadżerze zadań?
    I po co mam odciążać kartę graficzną?
    Już o tych śmiesznych 100MB pamięci nie wspominając.

    Aero śmiga jak dzikie i jest to główna zaleta Visty.

    1. Grargh , Thradya 30/10/08 20:51
      Nie tu. Tam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL