Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2957 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest tu jakis pracownik hurtowni Action? Klopoty powazne, prosze o odzew na email... , zgf1 31/10/08 19:54
Jesli jest tu ktos z tej hurtowni i chcialby pomoc boaedowiczowi bardzo prosze o odzew na email...

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. hmm... , Jaskier 31/10/08 20:21
    jestem byłym pracownikiem ;-)
    ale znajomi cały czas pracują, więc jakby co, to mogę spróbować pomóc
    kontakt mail z profilu

    1. odpisalem na emaila , zgf1 31/10/08 20:34
      mam nadzieje, ze cos da sie zrobic, dzieki za pomoc, odpisz

      Leave me alone I know what I'm doing!

    2. to ja z innej beki , Deus ex machine 31/10/08 21:30
      dlaczego Action robi to co robi? .) Znaczy serwis przez kuriera do Wawy, zamowienia ponizej pewnej kwoty platne, ceny malo konkurencyjne? Cos knuja, czy to jakis wiekszy plan? .) Jak widze to sporo handlowcow przeszlo do pronoxa.

      "Uti non Abuti"

      1. na forum crn opisane. ABC, Tech-Data i Action chca wykluczyc składaczy co , Emios 31/10/08 23:09
        kupił karte w Action, płyte w ABC i składa w kuchni na blacie komputer

        1. Nie damy się !!! , Grolshek 1/11/08 15:51
          ...Polak potrafi...

          ***** ***!!!

        2. IMO niech się , Chrisu 1/11/08 20:51
          w tyłek całują i tyle ;)

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      2. Action ma takie ceny, bo naiwni i tak kupują hurtem... , Remek 1/11/08 20:46
        Zarabiają więc na fakcie, że mają wszystko i ludziom nie chce się kupować kilku rzeczy w kilku miejscach.

  2. to ja nie rozumiem , Deus ex machine 1/11/08 15:20
    ich pomyslu, czy ci skladacze nie kupuja wlasnie u nich? Glownym powodem dla ktorego odwiedzam tylko pronoxa jest serwis, jest na miejscu i nie musze nic kurierem nadawac. Doplate do faktury mniejszej "niz", jeszcze rozumiem, bo w koncu obsluga dokumentu kosztuje tyle samo.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL