Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40682 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Mam problem z przełożeniem na angola paru słów. , Padawan 15/11/08 18:51
Chodzi o to zdanie: "Zdałem egzamin magisterski", albo "Obroniłem pracę magisterską", nie wiem jak wolą Angole. Praca magisterska to, jak sądzę, "master's thesis".
Druga rzecz to daty. Czy to jest dobrze? - "between 21st and 27th of May" Z datami zawsze jest ciężko jak się jest badass freestylerem, fuck rules.
Dalej, wysilcie się, czekam na dobre tłumaczenia, a nie jakieś second-handy, nie zwalajcie wszystkiego na morskiego psa. Trochę wiary, dacie radę.

  1. hmm zależy jak leży , DrLamok 15/11/08 20:02
    poczytaj więcej tutaj aby bzdet nie napisać

    http://en.wikipedia.org/wiki/Dissertation

    1. Dzięki , Padawan 15/11/08 21:07
      przejrzę.

  2. Wiem czego zabrakło , Padawan 15/11/08 21:06
    PROSZĘ.

  3. czemu w poście , Demo 16/11/08 08:10
    nie ma nic o rosomaku?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. Tzn. powinno być , Padawan 16/11/08 11:24
      "Rosomak ma problem z przełożeniem na angola paru słów." Tak? ;)

  4. re: , Kenny 16/11/08 09:41
    I did ma MA.
    I defended my thesis.

    Do celow innych niz stricte naukowe, lepiej wersje pierwsza.

    Daty. Na pewno chodzi Ci o "od do", a nie pomiedzy...
    Jesli "od do", between tez moze byc, ale lepiej po prostu from...to.

    Ja bym napisal from May 21 to May 27.

    Jesli piszesz do jankesow thesis zamien na dissertation, a 'to' na through.

    .:Pozdrowienia:.

    1. ma->my , Kenny 16/11/08 09:41
      666

      .:Pozdrowienia:.

    2. Dzięki , Padawan 16/11/08 11:31
      Tak właśnie myślałem, że to jest MA, tak samo jak o doktoracie pisze się PhD.
      Piszę do jankesów :).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL