Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40139 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sony Ericsson C702 - jak z gps? ma ktos ten tel? , zgf1 16/11/08 21:53
Jak dziala gps w tej komorce?
Mozna wgrac automape czy jakies kompletne mapy?


Slyszalem, ze aby dzialal GPS na niej to kom musi sie laczyc z netem, da sie tego uniknac?

GPS podaje wysokosc nad poziomem morza?

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. hmm , XiSiO 16/11/08 22:19
    AM dziala tylko na windows mobile, pokazuje npm, inne czasem tez

    co do telefonu

    Główną funkcją GPS jest jednak nawigacja i zadanie to spełnia aplikacja Vayfinder Navigator 7. Mapa, wyświetlana w trybie 2D lub 3D, może być przedstawiona w kolorystyce dostosowanej do nocy. Po zdefiniowaniu trasy będziemy głosowo prowadzeni do celu. Z menu uzyskamy dostęp do informacji o trasie, czyli dane na temat jej długości, prędkości, z jaką się poruszamy, czy czasu dotarcia do końcowego punktu. Dzięki temu programowi możemy również wyszukać POI według kilku kategorii np. apteka, bank, a następnie być tam poprowadzeni przez system nawigacji. Aplikacja umożliwia wysłanie aktualnie wyświetlanego wycinka mapy e-mailem. Trzeba przy tym pamiętać, że zadania te wymagają połączenia z serwerem i ponosimy w związku z tym koszty transmisji danych.

    http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1336

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. no wlasnie tez to czytalem, ale nie ma map offline? , zgf1 17/11/08 06:41
      zeby mozna wgrac na karte pamieci itp...
      tel fajny ale platna nawigacja nie podoba mi sie ;)

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. ztcw to chyba nie jest tak źle , Dabrow 17/11/08 10:42
        i nie jest to jakieś ultradrogie...
        Patrzę na to co tu za informacje są bo sam się na tym SE zastanawiam - lub N6210navigator i mam zagwozdkę co lepsiejsze... (-; Jakby kto wiedział coś sensownego o tej nokii to proszę o info..

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL