Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:23
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 48725 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy play online na prowizji poza nadajnikami playa bedzie dzialal? , no13 17/11/08 22:59
chodzi o gprs-edge. Brat wzial sobie ten syf na abonament (do 7 dni mozna zwrocic). Wynajmuje mieszkanie na teofilowie w lodzi i neta jakiegos musi miec. Playonline ma najlepsza oferte ...pod wzgledem ceny. Niby tam zasieg umts jest, ale dziala bo dziala,transfery strasznie skacza od 5kb do 55kb. W necie wyczytalem ze poza nadajnikami to wogole nie bedzie dzialalo. Babka w salonie playa natomiast powiediala ze to bedzie dzialalo ale po gprsie. Jak to jest naprawde? Ma ktos? Uzywa ktos?

Iron Maiden

  1. czytam 2x i nie bardzo kumam... , Gajdzi 18/11/08 00:09
    co masz na mysli poza nadajnikami? Jak nie masz zasiegu z BDS'a, to nie masz transmisji... skad chesz to ciagnac?

    Piszesz o 5kb czy 5kB? Bo to znaczaca roznica... jesli nawet bylo by 55kB to wychodzi ~440kb/s a UMTS ma do 384 kb/s (dane orange). Ale to i tak suche dane, bo predkosci sa uzaleznione od ilosci abonentow podlaczonych/korzystajacych z danej uslugi...

    A jesli BDS ma UMTS albo jeszcze lepiej HSDPA to dlaczego mialoby to chodzic na GPRS'ie, bo nie kumam?

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. tak czytam i... , Gajdzi 18/11/08 16:21
      sam nie wierze co napisalem... zamiast BDS winno byc BTS - Base Transceiver Station

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

  2. Nie będzie , ibiz 18/11/08 01:57
    a jeśli już to tylko GPRS (ale Play nie daje gwarancji) ponieważ pierwszeństwo mają ci z Plusa. UMTS/HSDPA tylko na nadajnikach Play. U mnie nie działało. Zaznaczam, że sprawa dotyczy modemu HSDPA i usługi Play Online. Nawet na stronie i w regulaminie zastrzegają się, że to usługa o ograniczonym zasięgu.

  3. Play Online , Rybeck 18/11/08 12:52
    dziala tylko i wylacznie na nadajnikach PLAY, czyli UMTS/HSDPA. Nie ma mozliwosci w Play Online kozystac z nadajnikow Plusa.

    Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
    -ci co rozumieją kod binarny
    -ci co go nie rozumieją

    1. zgadza sie , Meteor 18/11/08 20:34
      poza nadajnikiem P4 karta jest martwa.

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL