Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 56954 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak/czym przenieśc Viste na nowy dysk? , Menah 18/11/08 18:23
Mam 1 kompa 3 dyski:
160GB 2 partycje C: 20 GB z systemem i D reszta z pulpitem, dokumentami ...
320GB dysk docelowy - na niego chce przenieśc ta Viste
30 GB na wszelki wypadek.
Mam tu ghost'a 12 - Vista dlugo sie uruchamia i nie laduje pulpitu.
Mam ghosta 7 - dyskietka 3,5 - vista sie nie laduje
Mam też paragom partition magica 8 - nie działa pod vista
Wiec czy mam przeniesc ten system ?? ten vistowy backup jest cos wart ?

W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  1. Hiren's Boot CD po raz kolejny :-) , Skipper 18/11/08 19:50
    Ściągnij sobie Hiren's Boot CD, wypal na płytkę. Zabootuj z tej płytki i przejdź do menu Clone Tools. Wybierz sobie jedno z nich, ja osobiście korzystam z Arconis True Image, bo ma przyjazny, "windowsowy" kreatorek. Zrób obraz partycji na której masz Vistę i zapisz go gdzieś na innej partycji. Nie może to jednak być partycja której robisz obraz, ani ta, na którą chcesz Vistę przenieść. Potem tym samym programem przywracasz obraz, ale już na tą partycję, na której docelowo ma się znaleźć Vista. Starą Vistę formatujesz.

    Możesz też spróbować szybciej - narzędziem do kopiowania partycji, również z Hirens'a, ale osobiścnie nigdy nie musiałem z nich korzystać, więc nie gwarantuje, że wszystko będzie ok.

  2. użyłem seagate discwizard na bazie acronis'a , Menah 19/11/08 12:59
    darmowy dla posiadaczy dyskow seagate i w koncu vista bez problemów sie uruchomila.

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL