Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 77288 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

router wrt54 g2 i kablówka Jambox , Tolek 21/11/08 19:42
Mam kablówkę z Jamboxu po RJ-45 chciałem podzielić sobie sygnał do dwóch tunerów za pomocą tego właśnie sprzętu ale coś mi nie trybi :(
każdy dekoder ma swój adres IP, czy da sie jakos włączyć ten router jako zwykły switch czy coś takiego czy czeka mnie zakup czegoś innego ?
czy wgrać do routera jakiś inny soft ?


Tolek

  1. stary... , carlosA 21/11/08 20:09
    a może byś tak napisał, co Ci nie trybi, wróżek tutaj nie ma...

    #whatever

  2. no nie działa :( , Tolek 21/11/08 20:31
    nie wiem jak podzielić sygnał tzn jak skonfigurować ten router o ile sie w ogóle da ?
    dekodery migają na żółto i nic si nie dzieje :(

    może ktoś ma taka konfiguracje tzn dzieli sygnał na dwa tunery ?

    jak tak to jak ? i czym :)


    Tolek

  3. jak jako zwykly switch to musisz wyłączyc w nim DHCP , Artaa 21/11/08 22:03
    i nie podłączać nic do gniazda WAN

  4. no a , ViS 22/11/08 12:00
    masz filtrowanie po macadresie w kablówce? I jeśli statyczne IP to przecież trzeba router tak ustawić a nie po dhcp...

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  5. Ok dzięki już działa , Tolek 22/11/08 15:17
    ale i tak się nie obejdzie bez zakupu dodatkowego switcha bo jak włączyłem kablówkę do portu 1 tuner a do portu 2 to telewizja śmiga bez problemu ale jak włączyłem jeszcze internet do WAN to internet też jest po wifi ale predkość z 5Mb spadła na 300Kb wiec tv strasznie obciąża ten router , poprostu kupie dodatkowy :)
    dzięki jeszcze raz


    Tolek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL