Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76692 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Największe otwarcie czegokolwiek kiedykolwiek , Alonzo Vega 22/11/08 10:58
do tego Podobno najwięszy pokaz fajer. na świecie..

http://www.atlantisthepalm.com/grandopening.aspx

TU z innego ujęcia w "HD" > http://pl.youtube.com/...?v=Ie5ear3bHUQ&fmt=18


Tu z widoku Kowalskiego > http://www.youtube.com/watch?v=uLIfFArRh4g

http://edition.cnn.com/...l.fireworks.worldtv.html

  1. aha , Alonzo Vega 22/11/08 11:10
    zeby nie było niedomówień to pokaz z otwarcia jednego hotelu w Dubaiu umieszczonego na Plamie Sheikha Jumeiraha

    1. Palmie , Alonzo Vega 22/11/08 11:10
      miało być . lol

  2. ladne ladne , Deus ex machine 22/11/08 14:37
    ciekawe czy te budynki wytrzymaly te wstrzasy .) Jak mieszkalem przy stadionie slaski, to nieporownywalnie mniejsze pokazy byly a szyby chodzily.

    "Uti non Abuti"

  3. hmm... , Jaskier 22/11/08 16:22
    Ci to mają kasy...

    1. .:. , Shneider 23/11/08 00:46
      juz nie maja.

      dubaj bankrutuje.

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. lol jasne , RusH 23/11/08 01:49
        to sa ludzie siedzacy na ropie

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. .:. , Shneider 23/11/08 01:52
          niby tak.

          ale w tej chwili emiraty wykupuja dubaj.

          http://www.hotmoney.pl/...iat-dubaj-bankrutem.html

          dla mnie to rybka.

          .:: Live at Trance Energy ::.

          1. o kurka Shneidi , Maverick 23/11/08 11:24
            prosze Cie omijaj szerokim łukiem takie strony z takimi newsami :)

            normalnie czyta sie to jak skandale. Szejk założył, że inwestycja zwróci się w kilka lat od budowy i jak zawsze pewnie się nie pomylił. Podobnie było np. ze Ski Dubai, ludzie pisali: narty w srodku pustyni, głupota - upadnie szybko. hehe, polecam pojechać i zobaczyć jak "upada" :)

            1. .:. , Shneider 23/11/08 13:07
              spoko, jest to dla mnie tak istotna informacja ze wiesz :D


              a oni maja tyle kasy ze moga pomopowac ja dalej. pytanie kiedy zacznie sie zwracac.

              .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL