Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84445 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ceeekawa gra nam sie szykuje :] , grattz 23/11/08 16:07
http://wiadomosci.gazeta.pl/..._Nowa_rosyjska.html

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. anom , ViS 23/11/08 16:53
    Rosjanie wiedzą jak kierować lękami i stereotypami. A ciekawe czy nasze polityczne kretynki zabronią dystrybucji. Wreszcie będziemy mogli się poczuć jak Niemcy grający w wolfensteina.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Zgwałcę troszkę wątek , DeathClaw 23/11/08 17:48
    i dodam coś mniej politycznego ale zwiazanego (nie bezpośrednio) min. z grami - http://www.osloskop.pl/

    Trzeba przyznać, że zaradny chłopak z tego Lisa - tak na marginesie, to jego prawdziwe nazwisko, czy może pseudonim artystyczny?

    1. dla mnie , ViS 23/11/08 19:57
      właśnie "komercyjny populizm". Zero rozwiązań, zero konkretów, zero rozmowy o prawdziwych problemach. Ale to charakteryzuje całą "klasę" polityczną. Taki światek odcięty od problemów, jedyne spory jakie prowadzą to czy jeden był pijany a drugi ma esbecką przeszłość.
      Tu np. bardzo rzeczowo odpowiadają na problem wysokich podatków:
      http://pl.youtube.com/watch?v=zxQa-o5sC30
      (tytuł wprawdzie śmieszny ale to co się tam dzieje śmieszne nie jest). Szkoda że tak mało konkretnych ludzi jest zapraszanych do telewizji. Widziałem ostatnio tylko RAZ u Doroty Gawryluk- przy okazji dyskusji o komercjalizacji szpitali- trzeźwo myślącego człowieka, ale oczywiście trójka posłów zagłuszyła go, wyzwała od "tych w muszkach" i kontynuowali dalej znajdowanie "winnych za obecny stan rzeczy".
      Uff, przepraszam ale Lis to dla mnie nieodłączny fragment tego wrzoda na dupie.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. Parafrazując znane przysłowie , DeathClaw 23/11/08 21:08
        niedaleko spada dziennikarz od polityka. Trzeba mu jednak oddać, że potrafi to robić (popełniac komercyjny populizm).

        "gra nie gra , m&m 23/11/08 20:04
        podobno ostrzelali L.Kaczynskiego w Gruzji" - na potrzeby gry robili motion capture, tylko problem był z doborem stroju dla bohaterów polskiej części gry :)

        1. hehe , ViS 23/11/08 21:19
          ciekawe czy złośliwi Rosjanie zrobią misję "ocal konwój prezydenta" :)

          I will not buy this record - it is
          scratched.

        2. albo też - niedaleko pada , bwana 24/11/08 07:57
          elektryk od kombinerek;-)

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

  3. gra nie gra , m&m 23/11/08 20:04
    podobno ostrzelali L.Kaczynskiego w Gruzji

    1. .:. , Shneider 23/11/08 22:07
      tylko ze nie ma sladow po kulach.

      jaki prezydent taki zamach.

      .:: Live at Trance Energy ::.

    2. ee tam na wiwat strzelali , Thadeus 23/11/08 22:14
      :P --- a prezydent nam Napoleona próbuje udawac

      ...

      1. .:. , Shneider 23/11/08 22:26
        wzrostem to mu blizej jak zadnemu innemu :)

        .:: Live at Trance Energy ::.

    3. taa... , tecep 23/11/08 23:22
      pelna dyplomacja:"Wiem po okrzykach, że to byli Rosjanie...":]

      taaaaaaaaa.....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL