Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84200 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Co to za utwór? , piotrszach 24/11/08 00:32
http://www.youtube.com/...v=zlfKdbWwruY&fmt=22 Może ktoś wie kto to śpiewa?

  1. 4:19 , kreton40i4 24/11/08 01:26
    ...

  2. praan , Rafael_3D 24/11/08 01:30
    tu masz słowa:
    http://musicandlyrics.wraithstrider.com/...s-matt/

    a tu inne stufki:
    http://www.amazon.com/Praan/dp/B001B8R3MS
    http://www.imeem.com/...EMTeG/garry_schyman_praan/

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. dzieki , piotrszach 24/11/08 08:59
      bardzo dziękować :) Fajny utworek, wpada w "ucho".

  3. i jeszcze jedno, , piotrszach 24/11/08 09:48
    Wam też tak "szarpie" na fuulscreen? W domu myślałem, że to może za słaby procek (AMD 64 3200+, FF 3.1), ale w pracy (PowerMac, Intel Xeon 2x2, Opera 9.6) jest jeszcze gożej! Oczywiście utwór jest już zbuforowany. Źle zrobiony avik?

    1. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesio , PaszkfiL 24/11/08 12:57
      goRZej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Za kare napisz to słowo 300 razy na kartce i dołącz skan :D:P

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. ups, ale wtopa , piotrszach 24/11/08 16:05
        przepraszam i juz zaczynam pisać. "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz". "Gorzej" pisze przez "rz"... Przyzwyczaiłem się do FF, a teraz pisałem z Opery :(

    2. Jezeli chodzi o wersje HQ , burczester 24/11/08 13:26
      to jest w HD, czyli 1280x720. Wlacz sobie menedzera zadan i zobacz czy sie procesor nie dlawi.
      BTW - to nie avik tylko mp4.

      1. sprawdzałem w menadżerze , piotrszach 24/11/08 16:06
        i procek jest na full, ale zdziwiło mnie to, jak się zachował komp w pracy. Zazwyczaj 720 łyka bez problemu.

        1. .:. , Shneider 24/11/08 20:42
          uruchom w vlc

          .:: Live at Trance Energy ::.

  4. wow, 720p na youtube? :D , Kriomag 25/11/08 01:41
    no wreszcie coś się ruszyło :)

  5. Na końcu jest "lista płac" , Remek 26/11/08 16:44
    Wystarczy spojrzeć...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL