Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85070 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Armin Only - wybiera sie ktos do Poznania ? 29 listopad... , Nazgul 24/11/08 16:47
Jestem jednym ze szczesliwcow i posiadam 2 bielciki :) Z ciekawosci pytam czy kogos z boardowiczow moze spotkam ? pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. czekamy az armin przyjedzie do warszawy , Iza WGK 24/11/08 17:00
    :P pozek za daleko:P
    Czemu w Wawie nic nie robia, kilka w M25 i jedna odwolana ATB na Torwarze

    How fortunate the man with none ...

    1. warszawa jest troche inna , Nazgul 24/11/08 17:02
      muzycznie, i nie mam na mysli ze gorsza. Po prostu inne gusta chyba... Ja i do Poznania i do Warszawy mam tyle samo km (250) wiec mi nie robi roznicy.

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. wiesz, na upartego to jezdzimy jak mus , Iza WGK 24/11/08 18:23
        np. na Beach Party na Above And Beyond i Benassich bylismy:-)
        W przyszlym roku nie jade na Castle Party, to jeszcze pojedziemy na Ekwadora... ale to mozna fajnie polaczyc z wakacjami. A tak, na sama impre mi sie nie chce - zwlaszcza, ze zla jestem, ze nie graja w Warszawie i watpie, zer to chodzi o gust muzyczny - z kilku milionow ludzi uzbiera sie tych kilka tysiecy. Po prostu nie ma gdzie:( No bo co - Torwar i Konkresowa w zimie. I male undergroundowe pryszcze ..

        How fortunate the man with none ...

        1. no ja oczywiscie , Nazgul 24/11/08 19:23
          Sunrise, lacze z wakacjami od 2 lat :) Bylem tez na tunnel electrocity (ale nie podobalo mi sie).

          A jesli chodzi o Warszawe to nie wypowiem sie bo nie znam miasta. Nie wiem czy sa tam miejsca na takie imprezy. Ale np Wroclaw (Ludowa), Pozan (Arena) czy np Bydgoszcz (Łuczniczka) sie fajnie nadaja na takie eventy :)

          people can fly, anything
          can happen...
          ..Sunrise..

          1. sie jeździło do Berlina na paradę , Wedrowiec 24/11/08 20:51
            jak jeszcze była i się nie zramolało ;)

            "Widziałem podręczniki
            Gdzie jest czarno na białym
            Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL