Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92781 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem Huawei E220 po aktualizacji firmware nie jest widoczny na jednym lapku na innym tak , Doczu 24/11/08 21:52
Sprawa wygląda nastepujaco - z 2 kolegów korzystamy z iPlusa gdzie mamy do dyspozycji modem Huawei E220. Jako że po ostatniej aktualizacji iPlusManagera coś zaczęło wchodzić w konflikt z Kerio postanowiłem zaktualizować firmware modemu.
No i w myśl prawa Murphyego ziścił się czarny scenariusz. Na moim laptopie, na ktorym dokonywano aktualizacji firmware, wszystko działa bez zarzutu. Niestety u kolegów system widzi modem jako "Masowe urządzenie magazynujące".
U mnie Win XP SP3 u jednego z kolegów Vista SP1 a u drugiego Win XP, ale nie wiem czy z SP3.
Przeinstalowanie iPlusManagera nic nie daje. Przeinstalowanie sterowników jest niemożliwe ponieważ modemu nie widać. próbowałem ręcznie dodawać modem, ale nie potrafi znaleźć sterownika
Ma ktoś jakies pomysły aby przywrócić stan normalny, czyli aby modemik był widziany ?

  1. hmm , ViS 24/11/08 22:39
    zrobić downgrade i zmienić firewalla.
    Albo jeśli chcesz się pobawić sprawdź czy na czystej instalce visty z sp1 widać modem, tak samo czystej xp z sp3. Na 'hujwiei" bardzo często się coś chrzani ze sterownikami w systemie i nawet ich wyczyszczenie nie pomaga, tylko format.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. dokładnie... , Jaceqp 26/11/08 21:41
      ... są sytuacje, że jak za 1wszym razem nie uda się wszystkiego poprawnie zainstalować to potem ... idzie kilka wiązanek w powietrze i... reinstalka. ;/

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. hmm , tommi 24/11/08 22:42
    sterowniki do usb2.0 powinny pomoc, mialem podobnie na xp z sp2 , niby powino dzialac a nie dzialalo
    dopiero win update , stery do usb i poszlo

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  3. Ok dzieki spróbuje , Doczu 25/11/08 04:43
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL